Říká se „březen - za kamna vlezem“. Opravdu, venku ještě žádné velké jaro není, tak si teda všechny posedáme do tepla (k počítačům) a budeme celý měsíc vést holčičí řeči. Intimní. Tentokrát to ale nebude ani tak o našich mužích a láskách, ale o věcech týkajících se ženského zdraví a ženské hygieny. Protože i tohle téma nás dovede pěkně potrápit…
Ve spolupráci s odborníky jsme pro vás na tento měsíc připravili speciál nazvaný „Intimní hygiena“ a v jeho rámci najdete články týkající se hygieny ženských intimních partií, ale budeme se zabývat také menstruací a vším okolo, nevyhneme se ani tématům jako inkontinence, pohlavní nemoci nebo rakovina prsu. Konkrétně k poslednímu jmenovanému tématu jsme pro vás založili diskusní fórum, kde můžete své dotazy pokládat MUDr. Davidovi Pavlištovi, který je specialistou na prs zachraňující operace zhoubných nádorů.
Kromě toho, že budeme na intimní témata diskutovat a číst články, také se můžete těšit na zajímavé soutěže a testovací akce, o nichž se více dovíte v příštích týdnech. A protože Žena-in.cz je tu především pro vás, tak se můžete na vytváření speciálu podílet i vy, třeba tak, že na mailovou adresu redakce napíšete svůj tip nebo nápad, jaké téma by vás konkrétně zajímalo. Pokud to bude v naší moci, rádi váš podnět zpracujeme a nabídneme výsledek i ostatním čtenářkám.