Máte rádi nákupy? Nakupujete přes internet nebo se na to chystáte? Pak se můžete těšit na naše tipy, které pro vás chystáme!

 

V příštích týdnech vám budeme přinášet spoustu tipů na módní oblečení, a to nejen pro ženy, ale i pro děti a muže, boty, doplňky, zařízení bytu. Svět techniky nabídne praktické pomocníky, bez kterých se domácnost neobejde.

Co se týká módy, na své si přijdou i ty čtenářky, které trápí nějaké to kilo navíc a nemohou si vybrat oblečení, které by se jim líbilo.

 

Díky naší dlouhodobé spolupráci s firmou Neckermann budete mít přehled o bezva tipech, zajímavé nabídce a akčních slevách, které jistě budou stát za povšimnutí.

Pokud si potřebujete zařídit byt, máte rádi vychytávky do domácnosti, určitě vás budou zajímat články, které pro vás plánujeme. Speciální nabídka od Neckermann je i pro nastávající maminky a pro miminka.

 

Pokud vás nabídka Neckermann zaujme, není nic jednoduššího, než si věci, které vám padly do oka, objednat. Buď přes zákaznickou linku 499 901 901 nebo ještě jednodušeji přes internet na www.neckermann.cz .

 

Na stránkách www.neckermann.cz najdete vše, co k objednání potřebujete. Pokud vás ale přece jen zajímá nabídka Neckermann z katalogu, můžete si hned on-line katalog objednat zdarma.

Výhoda internetové verze Neckermann

 

Na www.neckermann.cz najdete nabídku, která je shodná s tištěnými katalogy, ale také něco navíc. Výhodou internetu je například sekce „Co v katalogu nenajdete“ – zde si například můžete diskrétně objednat erotické zboží či jinou nabídku, která ještě nebyla aktuální v době vydání katalogu.

Na stránkách je vždy přehledná akční nabídka slev, výhod, soutěží!

Pokud si budete přát, můžete si nechat zasílat 1x za dva týdny e-mail s aktuálními nabídkami.

Nákup po internetu je snadný, rychlý a pohotový!

 

Pro nabídku Neckermann platí stále – jedna velikost, stejná cena. Což je velmi příjemné.

Akční, výhodné ceny jsou označeny heslem „Superprice“

 

Pokud se stanete zákaznicí společnosti Neckermann, pak můžete využít svůj VIP program – výhody, slevy, akční nabídky.

Máte možnost získat prémie v prémiovém programu Neckpot, které můžete využít při svém nákupu.

 

Pokud kupujete něco, na co vám nestačí vaše hotovost, není problém využít splátkový prodej, při splátce již od 300,- Kč měsíčně.

 

 

Nabídka společnosti Neckermann je velmi vkusná a zajímavá.

Vyzkoušejte si jednoduché objednání přes internet. Uvidíte, že tento nákup na www.neckermann.cz si oblíbíte.

Reklama