I já jsem kdysi dávno prodávala věci přes inzerát a párkrát jsem se přes inzerát i seznámila, ale dnes už u mě inzeráty patří do historie (alespoň tedy do mé osobní historie) - prodej i seznamování dnes "řeším" moderně - přes internet.

Seznamování dnes pominu, ale pokud jde o prodej (a nákup), jednoznačně u mě zabodovaly internetové aukce!

Je to mnohem výhodnější a šikovnější způsob prodeje, nežli obyčejné inzeráty. Jako prodejce nejste nijak limitováni počtem znaků (vždycky mi dělalo problém vtěsnat popis prodáváné věci do několika málo desítek písmenek!), můžete se vyřádit ve zvýrazňování, podtrhávání a barvičkách, k předmětu můžete vložit spoustu fotografií, a cena se nakonec může vyšplhat mnohem výš, než jste čekali!

Celý systém většiny internetových aukcí je přitom o něco bezpečnější než obyčejný nákup a prodej na inzerát (podrobný popis systému si odpustím, najdete ho na každém aukčním serveru).

Ráda se také probírám aukcemi a lovím poklady - úžasné věci za úžasné ceny. Mnohdy je tam sice spousta krámů a harampádí, kterého se dražitelé potřebují zbavit, ale občas se tam dá udělat opravdu dobrý kup, třeba nádherný kousek oblečení za pár korun nebo knížka, kterou už v knihkupectvích neseženete.

No a nekupte to, když je to tak levný!:-)

Vivian

Vivian, díky za tip. Určitě vyzkouším, až budu něco shánět :-).
Reklama