Kde je právě teď váš mobil? Ať je ve vaší kapse, tašce nebo na stole, s největší pravděpodobností ho máte někde při sobě. Co kdyby vás právě v tuto chvíli někdo sháněl? Anebo byste se chtěli přes mobil podívat na internet a přečíst si zprávy či najít nejlepší dopravní spojení? Ještě před pár lety by to byla jen čirá fantazie, ale nyní se stane používání internetu v mobilu samozřejmostí. U Vodafonu ho můžete nyní mít na půl roku zdarma!

 

Asi se to přihodilo i vám. Potřebovali jste rychle zjistit autobusová spojení, přečíst si důležitý e-mail, nebo jste někde čekali, nudili se a rádi byste si zkrátili čas přečtením aktuálních zpráv či napsáním e-mailů. Proč ale sedět kvůli internetu doma nebo v kanceláři? Vodafone pro vás má internet přímo v mobilu. A když si Vodafone internet v mobilu aktivujete do konce ledna 2009, budete mít brouzdání po svých oblíbených stránkách na půl roku zadarmo!

 

Jak Vodafone Internet v mobilu aktivovat?

Jsou dva způsoby, jak si Vodafone Internet v mobilu aktivovat:

 

1.  Internetová samoobsluha na www.vodafone.cz

- přihlaste se ke svému účtu tak, jak jste zvyklí – pod telefonním číslem, na kterém chcete aktivovat Vodafone internet v mobilu

- na úvodní stránce klikněte na banner dárku a v následné aktivaci služeb už stačí jen aktivaci potvrdit. A je to!

 

2.  Mobilní samoobsluha na Vodafone live!

-  na telefonu zvolte tlačítko Vodafone live! Pokud ikonku nemůžete najít, připojte se k internetu (mačká ikonku Web) a zvolte Vodafone live! nebo přímo zadejte adresu live.vodafone.com

- zvolte odkaz Mobilní samoobsluha a přihlaste se do aplikace,

- zvolte Aktivaci služeb a balíčků - Vánoční dárek - Internet v mobilu. A je to! Po obdržení potvrzovací SMS máte Vodafone internet v mobilu aktivován.

 

Podrobný návod najdete na internetových stránkách www.internetdomobilu.cz.

 

Proč tedy nemít věci, které máme tak rádi na internetu, pořád u sebe?

 

 

Trendy ve světě mobilů a internetu

 

Mobil se za poslední léta stal tak nepostradatelnou a samozřejmou věcí, že si život bez něj dovede představit jen málokdo z nás. Češi používají více než 13 milionů mobilů, což je jeden a čtvrt mobilu na každého občana včetně novorozenců!

 

Před 15 lety bychom jen stěží rozuměli hláškám typu: „Dochází mi kredit, tak tě prozvoním,“ nebo „Teď nemůžu mluvit, pošli mi to esemeskou.“ Tak třeba v roce 1995 mělo mobil méně než 30 tisíc lidí v Čechách, za jeho nákup dali v průměru 35 tisíc korun, za aktivaci museli připlatit 10 tisíc a telefonování nás vyšlo čtyřikrát dráž. Navíc se platilo nejen za odchozí hovory, ale i za všechny příchozí! Telefonování tenkrát nebylo vůbec lehké. Průměrný mobil totiž vážil kolem 300 gramů!

 

Také internet už dnes bereme jako naprostou samozřejmost. Používáme ho v práci, doma, ve škole, v internetové kavárně, u sousedů nebo kamarádů. Píšeme e-maily, hledáme informace, sledujeme zpravodajství, stahujeme počítačové programy nebo hry. Přes internet telefonujeme, chatujeme, seznamujeme se nebo koukáme na televizi. Každý si na internetu vybere to, co ho zajímá a co má rád.

 

Proč tedy nespojit výhody mobilního telefonu a internetu? Pokud si Vodafone internet v mobilu aktivujete do konce ledna 2009, budete mít brouzdání po svých oblíbených stránkách na půl roku zadarmo!

Reklama