Naše vlasy se mohou vnějšími vlivy poškodit. Při česání a fénování vlasy ztrácejí svůj přirozený lesk a mívají roztřepené konečky. Proto je důležité o vlasy pečovat a používat ty nejlepší regenerační produkty. Nyní je tu řešení v podobě inovované řady produktů vlasové kosmetiky Gliss Kur Oil Nutritive, která obsahuje sedm přírodních vyživujících olejů. Nabízí tak suchým a poškozeným vlasům intenzivní péči a regeneraci. Zázračnou regenerační novinkou značky Gliss Kur je Gliss Kur Zázračné sérum ve spreji, jež poskytuje vlasům velmi intenzivní péči a jednoduchou aplikaci ve formě spreje.

gliss

Inovovaná řada produktů Gliss Kur Oil Nutritive nabízí delším a poškozeným vlasům intenzivní péči, a to od kořínků až po konečky. Receptura je obohacena sedm vyživujících olejů: marulový, arganový, sezamový, mandlový, olivový, olej z jader meruněk a z makadamiových ořechů. Tyto přírodní oleje regenerují a obnovují strukturu poškozených vlasových vláken, chrání je a dodávají vlasům okouzlující lesk. Inovovaná receptura redukuje třepení konečků až o 85 %.

Řada Gliss Kur Oil Nutritive nabízí produkty, které jsou určeny k regeneraci delších a poškozených vlasů a ochraně konečků:

  • Regenerační šampon Gliss Kur Oil Nutritive, 250 ml - DMOC 74,90 Kč
  • Regenerační šampon Gliss Kur Oil Nutritive, 400 ml - DMOC 109,90 Kč
  • Regenerační balzám Gliss Kur Oil Nutritive, 200 ml - DMOC 74,90 Kč
  • Regenerační express balzám Gliss Kur Oil Nutritive, 200 ml - DMOC 99,90 Kč
  • Okamžitá regenerační kúra Gliss Kur Oil Nutritive, 150 ml - DMOC 99,90 Kč
  • Zázračné sérum ve spreji Gliss Kur Oil Nutritive, 200 ml - DMOC 129 Kč
  • Kúra na roztřepené konečky Gliss Kur Oil Nutritive, 50 ml - DMOC 129 Kč

Zázračné sérum ve spreji

Jedinečné složení novinky Gliss Kur Zázračné sérum ve spreji poskytuje velmi intenzivní péči a lesk bez nežádoucí mastnoty, a to ve velmi praktické aplikační formě. Stačí aplikovat na ručníkem vysušené vlasy, sérum se okamžitě vstřebá a vlasy jsou po jeho použití neuvěřitelně hebké na dotek a mají zdravý vzhled. Nové Zázračné sérum ve spreji je intenzivní jako sérum, ale lehké jako sprej. Poskytuje vlasům intenzivní lesk, ale přitom je nezatěžuje a na vlasech tak nevzniká mastnota. Použití tohoto výrobku je naprosto jednoduché a účinné!

TIP: Pokud Zázračné sérum zapomenete použít před vysoušením vlasů, nastříkejte si menší množství do dlaně, rozetřete a vetřete do vlasů. Vlasy budou zregenerované a krásně lesklé.

Gliss Kur Zázračné sérum ve spreji (200 ml) je k dispozici za DMOC 129 Kč ve třech oblíbených variantách: Oil Nutritive, Shea Cashmere a Total Repair 19.

Značka Gliss Kur již více než 50 let poskytuje inovativní produkty pro péči o ty nejnáročnější vlasy. Inovovaná řada Gliss Kur Oil Nutritive a Zázračné sérum ve spreji nabízejí hloubkovou péči pro delší a poškozené vlasy - od kořínků až po konečky. Novinky naleznete na pultech obchodů od září 2010.

Reklama