O silných vlasech plných objemu sní více než polovina žen. Jako pokožka postupem času ztrácí na vitalitě, i vlasy slábnou, vysychají a více se lámou.


Novinka od Schwarzkopf pro vaše vlasy - Schauma Q10 Obohacující řada

O silných vlasech plných objemu sní více než polovina žen. Jenomže podobně jako pokožka postupem času ztrácí na vitalitě, i vlasy slábnou, vysychají a více se lámou. Řešení nabízí značka Schwarzkopf & Henkel, která přináší novinku Schauma Q10 Obohacující řadu s koenzymem Q10. Tyto produkty účinně řeší problémy zralých vlasů. Posilují je, dodávají jim větší objem a úžasnou poddajnost.

Vlasy tvoří z 90 % látka zvaná keratin. S přibývajícím věkem se však struktura lidského vlasu mění a tělo pomalu přestává tvořit dva stavební prvky keratinu. V důsledku toho vlasy slábnou, ztenčují se a více se lámou.

Novinka Schauma Q10 Obohacující řada s obsahem koenzymu Q10 pomáhá stimulovat tvorbu keratinu. Slábnoucí vlasy, jež vyžadují intenzivní péči, posiluje a vrací jim jejich přirozenou pružnost. Výsledkem jsou oživené vlasy, plné objemu a poddajné až k samým konečkům.

Schauma Q10 Obohacující produktová řada zahrnuje šampon, balzám a masku pro intenzivní péči:

Ø  Schauma Q10 Obohacující šampon

Posilující šampon Schauma s koenzymem Q10 je určen pro intenzivní péči o jemné vlasy, které při mytí vyžadují intenzivní péči. Speciální složení stimuluje tvorbu určitých typů keratinu přímo ve vlasových koříncích. Díky intenzivní péči vitamínů se vlasy posílí až ke konečkům a zároveň se uhladí jejich struktura. Vlasy tak získají na objemu a poddajnosti. Použití je jednoduché. Jednoduše vmasírujte šampon jemně do vlhkých vlasů a nechte chvilku působit. Nejlepších výsledků dosáhnete pravidelným používáním.

o    Schauma Q10 Obohacující šampon je k dostání

      v balení 250 ml za DMOC 54,90 Kč a 400 ml za DMOC 69,90 Kč.

 

  

Ø  Schauma Q10 Obohacující balzám

Posilující balzám Schauma s koenzymem Q10 dokonale doplňuje šampon z této řady. Po umytí balzám vmasírujte do vlhkých vlasů a poté důkladně opláchněte. Výsledkem bude hladší struktura vlasů, takže vlasy půjdou lépe rozčesat. Koenzym Q10 stimuluje tvorbu určitých typů keratinu a díky intenzivní péči vitamínů se vlasy posílí od kořínků až po konečky.

o    Schauma Q10 Obohacující balzám 200 ml je k dostání  

      za DMOC 54,90 Kč.

 

 

 Ø  Schauma Q10 Obohacující pečující maska

Maska pro intenzivní péči Schauma s koenzymem Q10 nabízí účinnou pomoc v péči o jemné vlasy. Její složky pronikají hluboko do struktury vlasu, regenerují poškozené části a zpevní vlasy zevnitř, aniž by je zatížily. Po umytí vmasírujte masku do vlasů vysušených ručníkem. Dokonalého účinku dosáhnete již za dvě minuty působení, poté můžete masku opláchnout.

o    Schauma Q10 Obohacující pečující maska 200 ml

     je k dostání za DMOC 89,90 Kč

Vyzkoušejte novinky Schauma Q10 Obohacující řady a dopřejte svým vlasům intenzivní péči s koenzymem Q10. Produkty budou v obchodní síti k dostání od března 2009.

Reklama