Žijeme ve světě, který opanovaly nejnovější technologie, přesto nebo právě proto se vracíme zpět do lůna přírody. Ideální propojení, kdy si vezmeme to nejlepší z obou přístupů, se nyní snoubí v novince od Avonu – Intenzivním omlazujícím krému Anew Alternative. Nový jemný přípravek je určen pro všechny typy pleti a spojuje nejnovější technologické poznatky se staletou moudrostí a zkušenostmi lidí z Dálného východu.

 

Intenzivní omlazující krém Anew Alternative je prvním ze zcela nové linie Anew, určené ženám od třiceti let. Přípravek slouží k potlačování nejen vrásek, ale kompletně všech projevů stárnutí. Vstupte do věku alternativní kosmetiky, buďte svědky nastupující harmonie přírody s vědou.

Novinka je založena na rostlinné terapii léčivých bylin Ligiticum Chuanxiong a Azadirachta Indica, které obnovují přirozené regenerační schopnosti a omlazují vzhled pleti. Užitá technologie Glycation-Reversing dokáže pozastavit glykaci (vytváření škodlivých vazeb cukrů a stavebních proteinů, které vedou k příznakům stárnutí pleti) a obnovuje poškozené kožní buňky na molekulární úrovni.

 

Účinky Intenzivního omlazujícího krému Anew Alternative

       Odstraňuje nerovnoměrný tón pleti

       Odstraňuje ztrátu pružnosti a pevnosti pleti

       Zpevňuje pleť a zlepšuje její elasticitu

       Redukuje linie a vrásky, zjemňuje pleť

       Vylepšuje kontury obličeje - zpevňuje buněčná vlákna

 

Použití: Intenzivní omlazující krém Anew Alternative se používá ráno nebo večer. Malé množství přípravku naneseme jemnými vzestupnými pohyby na očištěnou a tonizovanou pleť obličeje a krku. U citlivé pleti se může po nanesení dostavit „šimravý“ pocit, což je známka toho, že krém začíná účinkovat. Jestliže je tento pocit nepříjemný, je potřeba pro jeho zmírnění počkat mezi tonizací a nanášením krému cca 15 minut, aby pleť byla dokonale suchá. Případně dávejte krému menší množství, nebo ho používejte méně často, dokud si pleť nepřivykne. Při použití na den kombinujte s přípravkem s SPF, který chrání před nepříznivými účinky slunečního záření.

Postříbřené hodinky ozdobené třpytivými kamínky jsou atraktivním dárkem k novince Anew Alternative. Stanou se každodenním pomocníkem v práci i odpočinku.

 

Intenzivní omlazující krém Anew Alternative od Avonu zakoupíte u každé Avon Lady, Avon Gentlemana za stálou cenu 699,- za  30 ml. V katalogu 11 s nákupem Intenzivniho omlazující krému získáte zdarma hodinky.

 

Více informací na infolince 257 089 189 nebo navštivte www.avoncosmetics.cz

 

Reklama