Snad každá žena sní o zdravých lesklých vlasech. S nadcházejícím podzimem můžete rozzářit svůj účes aktuální módní medovou barvou s odlesky. Zvolte některý ze tří okouzlujících odstínů limitované kolekce Palette Intensive Color Creme Honey Colors od Schwarzkopf, které jsou obohacené o pečující mateří kašičku včelích královen. Svým vlasům tak dopřejete luxusní péči a neodolatelné intenzivní barvy plné zlatých odlesků.

Nová kolekce Palette Intensive Color Creme Honey Colors od Schwarzkopf nabízí výběr ze tří dlouhotrvajících medových odstínů plných odlesků. Je určena ženám, které chtějí o své vlasy dobře pečovat. Během barvení totiž pronikají pečující přísady barev Palette Intensive Color Creme hluboko do vnitřní struktury vlasu a vytvářejí ochrannou vrstvu, jež uzavře vysoce účinné barvicí pigmenty uvnitř, takže i při pravidelném používání dosáhnete intenzivní a dlouhotrvající barvy.

Palette Intensive Color Creme

Drahocennou mateří kašičku produkují včely dělnice a krmí jí čerstvě narozené včelí larvy. Tato životodárná tekutina později slouží výhradně k výživě včelí královny, která by bez ní nemohla dobře prospívat. Mateří kašička je mimořádně bohatá na minerály, vitamíny, lipidy a proteiny, které dokážou stejným způsobem hýčkat nejen včelí královny, ale také nás. Proto je mateří kašička již od starověku tak vysoce ceněna pro své vynikající vlastnosti.

Nový výrazný design krabičky vystihuje podstatu pečující receptury s mateří kašičkou, a to díky obrázku plástve medu, který na pečující vlastnosti barev Palette Intensive Color Creme Honey Colors upozorňuje.

Nové Palette Intensive Color Creme Honey Colors budou v obchodech k dostání od září 2011 v limitované nabídce tří nádherných, intenzivně lesklých medových odstínů. Díky těmto novinkám nyní nabízí řada Palette Intensive Color Creme celkem 25 úžasných barevných odstínů, které vašim vlasům poskytnou dlouhodobý nádherný lesk a dokonalé krytí šedin - a to vše za přijatelnou cenu 89,90 Kč.

Odstíny Palette Intensive Color Creme Honey Colors:

  • Medově hnědý (H6)
  • Medově plavý (H8)
  • Světle medově plavý (H9)
Reklama