pur3.jpg

Pro čerstvý a čistý vzduch ve vaší domácnosti stačí jeden klik v mobilní aplikaci Pure Air nové čističky vzduchu Rowenta Pure Home. Aby se vám všude doma dobře dýchalo, čistička disponuje vyjímatelným tabletem, který vám řekne, kde je třeba vzduch vyčistit…

61f93162f1112blobid0.jpg

Rowenta Pure Home (PU8080) je čistička vzduchu disponující novou technologií diagnostiky kvality vzduchu v celé vaší domácnosti. Její součástí je detekční zařízení Air Quality Box, díky kterému můžete v reálném čase sledovat čistotu vzduchu v jakékoliv místnosti, aniž byste museli přemísťovat celou čističku. Air Quality Box je vybaveno vysoce přesným laserovým čidlem pevných částic a plynů – jednoduše jej donesete na místo měření a hned uvidíte, jestli je vzduch ve vaší domácnosti znečištěn. Rowenta Pure Home čistí vzduch v rozsahu 360° filtrem 3v1, který pomocí předfiltrační mřížky, aktivního uhlíkového filtru a účinného filtru pevných částic zajistí nejlepší úroveň filtrace. Předfiltrace zachytí větší částice jako jsou vlasy, chlupy a prach. Aktivní uhlíkový filtr zachytí pachy a plyny a vysoce účinný filtr částic eliminuje až 100 % alergenů (pyly, roztoče) a 99,99 % nejjemnějších částic ve velikosti virů. Díky filtru NanoCaptur+ si čistička efektivně poradí i s nejnebezpečnější látkou v domácnosti – formaldehydem v cˇistíci´ch prˇi´pravci´ch, vonných svíčkách, na´teˇrech či lisovane´m drˇeveˇ. Náročnější uživatelé ocení inteligentní funkci přizpůsobení rychlosti čistění v závislosti na hladině detekovaného znečištění a konkrétní denní době. Pure Home pracuje tiše, pouhých 32 dB(A) vás i při filtrování nechá v klidu spát. Indikátor výměny filtru sám upozorní, kdy je třeba ho vyměnit. Čistička je vhodná do všech typů místností, se vzduchem si poradí ať už v rozlehlých nebo menších místnostech. Čističku vzduchu Pure Home zdobí minimalistický a elegantní design. Ovládání moderního dotykového displeje je snadné e intuitivní. Čističku můžete spustit kdykoliv a kdekoliv pomocí chytré mobilní aplikace Pure Air, kterou si stáhnete do telefonu! Doporučená cena 14 999 CZK.

pur2.jpg

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Více na ROWENTA.CZ
61f930e07b805obrazek.jpg