Také se učíte angličtinu, španělštinu, němčinu, francouzštinu nebo jiný cizí jazyk? A jak Vám to jde? Stačí dvě nebo tři hodiny týdně v české jazykovce na to, abyste po dvou letech plynně mluvili a rozuměli?

 

INTACT Vám nenavrhuje žádnou zázračnou metodu. Musíte se jen učit intenzivněji a v zemi, kde se studovaným jazykem hovoří, třeba jen na 2 nebo na 3 týdny. Rozhodně se dostanete dál, pokud budete mít denně 5 hodin angličtiny od pondělí do pátku a navíc budete muset angličtinu používat při každodenní konverzaci. Místo 3 hodin týdně budete angličtinu používat nejméně 40 hodin týdně a takový rozdíl je už znát!  

Už po několika dnech zjistíte, že rozumíte částem rozhovorů na ulici a že rychleji reagujete na otázky spolužáků, svých domácích nebo prodavačů a číšníků.

 

Studium v zahraničních jazykovkách není jen pro teenagery. INTACT   nabízí i školy, kde je průměrný věk "studentů" kolem 30 let a "studenti" jsou lidé, kteří potřebují kvalitní znalost cizího jazyky pro svoji práci. Samozřejmě Vám INTACT nabídne i kurzy pro Vaše děti.

 

Co získáte studiem v zahraničí? Posílíte si sebevědomí, což je při studiu cizího jazyka hrozně důležité. Studium Vás začne víc bavit, poznáte kulturu země, povahu a zvyky místních. Získáte spoustu nových přátel z nejrůznějších koutů světa. V zahraničních jazykovkách jsou studenti z nejrůznějších zemí, Češi jsou ve výrazné menšině, takže se nebojte, česky mluvit nebudete!

 

 A proč to slunce v titulku? Cizí jazyky totiž můžete s INTACTEM studovat v řadě zemí. Zatímco je u nás zima, sníh nebo déšť, na Novém Zélandu, v Austrálii nebo v Jihoafrické republice panuje léto. Pokud se rozhodnete pro Floridu, Havaj nebo karibský ostrůvek Tobago, čeká Vás teplé podnebí kdykoliv během roku. Malta má příjemné podnebí 9 měsíců v roce. Za španělštinou můžete vyrazit na tichomořské pobřeží Kostariky nebo na Kubu, francouzštinu zase můžete studovat na na francouzské riviéře nebo na karibském ostrově Guadeloupe. Pravda, německy se mluví  jen v Evropě, ale v Innsbrucku nebo v Kitzbühelu si užijete sluníčka při lyžování.

 

Uvidíte, jak Vám v práci půjde angličtina lépe! Nebudete se bát vystoupit na schůzi vedené v angličtině. Budete psát s přehledem e-maily, zprávy pro šéfa nebo telefonicky diskutovat o řešení nějakého problému se zahraničním kolegou. Neváhejte a dopřejte si úspěch! Tým INTACTu se těší na Vaše dotazy a přeje hezký den!

 

Více informací se dozvíte kliknutím na zvýrazněná slova a na stránkách www.intact.cz

 

 

 

 

Reklama