Revoluční novinka dokáže už za pár sekund vytisknout jakoukoliv fotografii ze smartphonu nebo digitálního fotoaparátu. Stačí si jen stáhnout aplikaci, přes Bluetooth se připojit k tiskárně a zábava může začít. Na jedno nabití dokáže vytisknout až 100 snímků a tisk jedné fotky zabere jen 12 sekund – je nejrychlejší ve své kategorii. Díky speciální mobilní aplikaci je k dispozici celá řada zábavných funkcí.

Match Test zjistí na základě selfie fotek, jak se k sobě s další osobou hodíte. Naprosto originální fotky si můžete pořídit, když zapojíte až pět přátel, a každý z nich nahraje do aplikace vlastní výtvor (Party Print). Nechybí ani různé druhy rámečků (Frame Print), se kterými získají vaše fotky neotřelý styl. Když chcete vytvořit zajímavou koláž z více fotek najednou nebo rozdělit jednu fotky na dvě, je tu funkce Collage Print. Oceníte také funkci Video Print, pomocí které vyberete z vašeho videa ten nejlepší snímek, který pak vytisknete.

Stylovou a snadno ovladatelnou novinku pokřtila Andrea Kalousová, modelka a Česká Miss 2015, s podporou moderátora Jakuba Kotka, a na balónkovou retroparty ji přišly otestovat další hvězdy českého instagramu – Nikol Moravcová, Monika Leová, Andrea Bezděková, Sharlota, KejT, Mei Kratochvílová a mnoho dalších influencerů.


Foto: Instax

Reklama