Omlazující sérum Anew Ultimate je další novinkou od Avonu, která je určená pro ženy 40+.  Luxusní sérum v sobě koncentruje vitaminy a výživné látky v maximální možné míře, využívá speciální technologii Gold Mesh, čímž úspěšně bojuje s projevy stárnutí. Regenerační a revitalizační schopnosti přípravku zajišťují výtažky z lékořice, ploštičníku a sojové fytohormony, které mají příznivé účinky na ženskou pleť v průběhu hormonálních změn.

 

Užitá technologie Gold Mesh stimuluje molekuly vláken pleti i krku a působí jako neviditelná síť s liftingovým efektem. Kožní buňky výrazně stimuluje také zlato, měď a hořčík. Tyto prvky se starají o zářivý vzled, odstraňování pigmentových skvrn, vyrovnání tónu pleti a odstranění jemných vrásek. Efekt je po použití séra okamžitý! Při pravidelné péči rozjasní zlaté částice pokožku, tonus pleti se vyrovná a vylepší se i její textura.

 

Omlazující sérum Anew Ultimate:

Vyrovnává barevný odstín pleti

Snižuje výskyt nerovnoměrné pigmentace

Navrací elasticitu

Navrací pevnost

Odstraňuje vrásky

Snižuje povadlost pleti

Liftingový účinek dokáže zeštíhlit a vytvarovat kontury obličeje

 

Použití:

Malé množství séra se rozetře na vyčištěnou a suchou pleť obličeje a krku. Omlazující sérum Anew Ultimate je možné používat dle potřeby jednou nebo dvakrát denně. Sérum je možné aplikovat samostatně, či jej kombinovat s Denním nebo Nočním krémem Anew Ultimate. Krém se nanáší po vstřebání séra.

 

Omlazující sérum Anew Ultimate od Avonu zakoupíte u každé Avon Lady, Avon Gentlemana za stálou cenu 649,- Kč za 30 ml.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

ANEW Ultimate

Kosmetická řada Anew Ultimate využívá nejnovější inovace a technologie v boji proti vráskám. Anew Ultimate je kosmetická řada, která je určena ženám nad 40 let a stará se o intenzivní péči v boji proti projevům stárnutí. Výsledkem používání této řady s obsahem zlata, hořčíku, mědi, perlového prášku a kaviáru je mladší a zářivější pleť. Tvorba nových vrásek se omezí na minimum a doposud vzniklé vrásky se pravidelnou péčí výrazně minimalizují. Při pravidelném používání přípravků Anew Ultimate je pleť s hladší texturou,  jednotným tónem, jemnějšími póry a pružnější strukturou.

 

 

Řada Anew Ultimate – doposud uvedené produkty:

 

1.         Denní krém Anew Ultimate SPF 15

Krém na denní použití je obohacen o ochranný UV faktor, dokáže stimulovat molekuly pleti tak, aby byl  brzy viditelný liftingový účinek. Užívá se nejen na obličej, ale nanáší se také na krk.

50 ml, stálá cena 699,- Kč

 

2.         Noční krém Anew Ultimate

Celou noc pracuje tento krém na vypnutí pleti a vyhlazení vrásek, dodává pokožce hydrataci a regeneruje povadlé buňky.

50 ml, stálá cena 699,- Kč

 

3.         Liftingová maska Anew Ultimate

Pleť se po ošetření zpevní a rozjasní. Již po 10 minutách se zlato, hořčík, měď, kaviár, perleťový prášek a lanýže postarají o výrazný lifting.

75 ml, stálá cena 499,- Kč

 

4.         Oční krém Anew Ultimate

Vyhladí se vrásky a záhyby kolem očí, zmenší se váčky pod očima, zlepší se struktura a čirost pokožky.

15 ml, stálá cena 449,- Kč

 

5.         Krém na ruce a nehty Anew Ultimate

Ošetří pokožku rukou, odstraní pigmentové skvrny, vylepší vzhled a vyhladí vrásky. Postará se o růst a pevnost nehtů.

75 ml, stálá cena 299,- Kč