Společnost Jacobs Douwe Egberts proto nyní přichází s unikátní technologií, díky které kávové krystalky po zalití horkou vodou vytvoří jemnou pěnu. Tato novinka – Jacobs Crema je mrazem sušená rozpustná 100% káva s dokonalým aroma, intenzivní chutí a navíc s jemnou pěnou. (200g balení stojí 169,90 Kč)

Oslovili jsme testerky z řad našich čtenářek a zaslali jim balíčky s kávou Jacobs Crema, aby nám následně napsaly, jak se jim testování líbilo, jak jim káva chutnala a co říkají na pěnu, kterou tato káva vytváří.

test.jpg

Jak byly testerky spokojené s testovanou novinkou Jacobs Crema? Přečtěte si jejich recenze!

61d8085c28e4aobrazek.pngJacobs Crema mě překvapilo svou bohatou krémovou pěnou a chutí, která je velmi jemná a zároveň káva probudí po ránu. Chuť kávy je skoro srovnatelná k čerstvé kávě.

61d8085e9c4b1obrazek.pngByla jsem velmi spokojená.

61d8086162121obrazek.pngTestovaná káva mi chutnala, i mým kamarádkám, kterým jsem ji uvařila, když přišly na návštěvu. Pěna nám přišla dostačující a chuťově super. Testování se mi moc líbilo, ráda se zase nějakého zúčastním. Káva je pro mě životabudič dne.

61d808641e55aobrazek.pngKáva je lahodná jemná...krásné voní.

61d80866dc589obrazek.pngJacobs Crema je chuťově velmi dobrá, i když je podstatě slabší než Jacobs Velvet. Očekávala jsem ale mnohem lepší pěnu. Přijde mi, že Crema nemá pěnu skoro žádnou oproti Velvet.

61d8086a769c7obrazek.pngJsem ráda, že jsem byla vybrána na testování kávy Jacobs Crema. Dříve jsem tuto kávu ještě neměla. A musím říct, že je vážně dobrá :-) Káva nám moc chutná, je jemná, není nakyslá. Jsme zvyklí na kávu silnější, takže jsme museli, oproti kávě, kterou kupujeme, dát větší množství. Ale celkově mě káva mile překvapila a určitě můžu doporučit. My se k ní také zase rádi vrátíme.

61d8086cef179obrazek.pngJacobs Velvet znám, jsem s ním velmi spokojená. Novinky Jacobs Barista a Jacobs Crema mě zaujaly, káva mi chutná a začnu je kupovat. Balíček byl krásně zabalený, navíc tam byly i sáčky Jacobs Capuccino, které jsou taky moc dobré. Děkuji za možnost testování, užila jsem si jej.

61d8086faed86obrazek.pngByla jsem velice spokojena, velmi mi chutnala. Mám ráda kávu s pěnou, a tato káva splnila mé očekávání. Zároveň krásně provoněla celou místnost.

61d808731d5c8obrazek.pngKáva je lahodná. Má bohatou krémovou pěnu.

61d8087628bdfobrazek.pngKáva Jacobs Crema mi moc chutnala, mám nejraději kávu s mlékem. Pěna hodnotím pozitivně, po zalití opravdu horkou vodou se krásně vytvoří. I když pak ji poruším dolitím mléka, což mi ale vůbec nevadí, protože tak mám kávu nejraději.

Testování kávy je jako tvořené pro ženy, které si bez ní neumí představit každodenní život. Děkujeme testerkám a jsme rádi, že se jim testování líbilo. Těšíme se na další novinky, které přinese letošní rok.

sss.gif

Náš redakční test novinky Jacobs Crema si můžete přečíst ve článku: Testujeme novinku mezi kávami: Jacobs Crema si nás získala plnou chutí a jemnou pěnou

obrazek.png
Naše články:
 

Reklama