Nechybí ani rady, jak barvení zvládnout bez problémů doma a na co si dát pozor při péči o barvené vlasy.

vlasyclanek.jpg

Trendy barvy na vlasy
Z palety trendů pro letošní rok si vyberou tmavovlásky i majitelky světlých vlasů. Oblíbené odstíny jsou například studená blond s jemným nádechem do stříbrné. Chybu určitě neuděláte ani zářivou hnědou. Pro ozvláštnění hlavně světlých vlasů frčí jemné pastelové barvy v čele s růžovou. Na domácí experimenty jsou ideální hlavně barvy, které se postupně vymývají.

Jaká barva vlasů 2020 vám přijde nejlepší a inspirovala vás ke změně?

Barvení zvládnete i doma
Výrobky z drogérií pro barvení vlasů jsou dnes na výborné úrovni, takže s trochou šikovnosti si dokážete vytvořit stylový účes klidně doma. Jde o hlavně méně výrazné zásahy a jednodušší přebarvení. Případy, kdy chcete z tmavých vlasů získat krásné blond odstíny, raději přeci jenom ponechte na profesionálním kadeřníkovi.

Aby bylo domácí barvení vlasů úspěšné a přineslo požadovaný výsledek, musíte si vybrat kvalitní produkt. Dále postupujte přesně podle návodů uvedených na balení. Nezapomeňte ani na řádnou péči o vlasy, aby barevný odstín co nejdéle vydržel a zbytečně neutrpěla kvalita vaší hřívy.

Šetrná péče o barvené vlasy
Vybírejte ze speciálních sad vlasové kosmetiky určené pro barvené vlasy. Tyto šampony a kondicionéry se nebojte doplnit maskami pro ještě hlubší a vydatnější hydrataci. Správná péče o barvené vlasy pomůže déle uchovat barevnost a zejména zdraví hřívy. Dobrou volbou bývají produkty z jedné řady, které se vzájemně doplňují a společně přináší opravdu komplexní péči často téměř srovnatelnou s profesionální vlasovou kosmetikou.
 

Reklama