Zajímá vás přírodní kosmetika? Sny o kráse, zdravém životním stylu a odpočinku si můžete splnit během jediného dne a na jediném místě. Oriflame vyráží v květnu 2014 na svou originální roadshow po devíti největších českých městech. Ve švédském Stanu snů na vás čeká profesionální kosmetické poradenství, líčení, manikúra, ochutnávka produktů Wellness, fotostěna, nealko bar, dětský koutek a každou hodinu losování o zajímavé kosmetické dárky. Inspirovat se můžete také naší reklamní kampaní, jejíž tváří se v roce 2014 stala Tereza Maxová.

Oriflame

Protože se k vám chceme dostat blíž, navazujeme na naši úspěšnou roadshow z loňského roku a přinášíme vám to nejlepší z čisté švédské přírody. Vezměte své nejbližší, kamarádky a užijte si spolu den plný krásy v originálním stanu, ve kterém se vaše sny stanou skutečností.

Oriflame

Děti se zabaví v dětském koutku, manžel zase na stylovém baru a vy se můžete nechat rozmazlovat od profesionálních make-up expertů, kteří vykouzlí na vaší tváři dokonalý look.

O vaše ruce se postarají speciální nehtoví stylisté, kteří vám zároveň prozradí zaručené triky, jak si udržet jejich dokonalý vzhled. Naši kosmetičtí poradci vám doporučí nejvhodnější přípravky a pomocí speciálního přístroje Skin Device provedou podrobnou analýzu vaší pleti.

Staňte se na chvíli Terezou Maxovou…

Protože milujeme přírodu, čeká na vás květinová fotostěna, u které můžete nechat vyfotit společně se švédskou přírodou, podobně jako tvář reklamní kampaně Oriflame 2014 - Tereza Maxová.

„Jsem hrozně ráda, že jsem se letos stala tváří Oriflame. Je to moje srdeční záležitost a kosmetika, kterou používám. Spolupráce s touto firmou byla vždy perfektní ať už na poli focení katalogů a produktů, tak i na poli pomoci dobré věci,“ říká slavná modelka s tím, že za patnáctiletou spolupráci sponzoroval Oriflame řadu zařízení, které pomáhají ohroženým rodinám a pěstounům a které spadají pod nadaci Terezy Maxové.Oriflame

Buďte s naší kosmetikou krásná po celý rok…

Zážitek z neporušené švédské přírody ještě umocní uvedení nových produktů z oblíbené řady Love Nature z katalogu 7 s výtažky z heřmánku, hroznového vína, aloe vera nebo čajovníku.

 

 Oriflame

Krása vychází zevnitř…

Oriflame není pouze o krásné pleti, ale také o zdravém životním stylu. K tomu vám v našem stanu může napomoci proškolená výživová poradkyně, která poradí s úpravou jídelníčku. Ochutnat můžete produkty z řady Wellness.

Tyto unikátní potravinové doplňky jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí cítit skvěle a zdravě. Díky nízkému glykemickému indexu jsou polévky, koktejly a nově i müsli tyčinky velkým pomocníkem při snižování nebo udržení hmotnosti.

OriflameBěhem zkrášlování se lze zúčastnit řady soutěží o kosmetické balíčky. Každou hodinu bude probíhat slosování a také energická taneční show pod taktovkou Jaro Bekra a skupiny Spin Dance Group. „Letos se můžete těšit na speciální květinový tanec, víc už ale neprozradím, nechte se překvapit,“ dodává s úsměvem tanečník Jaro Bekr.

 Stan snů v číslech

Originální a vzdušný stan o rozloze přes 400 m2, váží více než 29 tisíc kilogramů a navrhla ho přední česká architektka Bára OriflameČejková – Špačková. Surová krása smrkového dřeva a čistota bílé barvy jsou inspirované Skandinávií.

„Stan snů Oriflame minulý rok předčil očekávání nás všech. Proto jsme se rozhodli letos akci zopakovat a nově navštívit Jihlavu, Olomouc, Hradec Králové a Plzeň. Doufám, že nám vyjde počasí a že se k naší firmě připojí opět další nadšenkyně, které milují kvalitní kosmetiku,“ říká energická generální ředitelka Oriflame pro Českou a Slovenskou republiku Zuzana Machová.

Stan je pro veřejnost otevřen vždy od 10.00 do 18.00.

Kde vás navštívíme?

Den Termín Město
út 20.5. Mladá Boleslav
čt, pá 22. - 23.5. Praha
út 27.5. České Budějovice
čt 29.5. Jihlava
so                31.5. Olomouc
                 út 3.6. Ostrava
čt 5.6. Hradec Králové
so 7.6. Liberec
                 St 9.6. Plzeň

Více informací o kampani najdete na www.oriflame.cz

Reklama