Jistá rána jsou překvapivá a nevyzpytatelná - prostě převládne náhoda a my musíme během krátké doby napravit to, na čem polštář pracoval celou noc. Při úpravě musíme počítat s tím, že ne vždy máme kvalitní vlasy. Na kvalitě se podepsala take dlouhá barvící historie. A jen si vzpomeňme, kolikrát jsme na ozdobu své hlavy tasily ostře nabíté zbraně: fény, kulmy, kulmofény. Pravda, ani pobyt na slunci či u moře jim vždy neprospěl.
Ale máme tu naštěstí svého kadeřníka, který to vše může zachránit. S tím základním si poradí v kadeřnictví, tu následnou péči si můžete dopřát s pomocí přípravků Schwarzkopf Professional, zakoupených v kadeřnictví. A dotvořit doma.

Které trendy nás letos ovlivní?

  • Femine Active

Vy a vaše vlasy přinesou do kanceláře, do klubu, do restaurace i na sraz přátel svěží vítr. Minimální make-up a maximální zábava - to je heslo aktivní ženy. A na věku nezáleží. S ležérními výčesy budete dámou, ať půjdete kamkoliv. Po svém kadeřníkovi žádejte měděné a zlaté odstíny barev, k péči tekuté lesky s UV filtrem, ke stylingu použijte OSiS Session Label Miracle 15.

5c935b2862275feminineactive2.jpg

feminineactive.jpg

  • Self-Made Youth

Vyznáváte nekonvenčnost od hlavy až k patě? Baví vás na youtube akční ženy, které jsou své, ať dělají cokoliv? Tento trend je dán jasným obsahem vašich názorů. Self-Made Youth je limitovaná edice pro vás, pro příští mladou generaci, která chce šokovat, chce být nesmlouvavá a mít vlastní názor. Vaše message zní: Jsem svá! Já jsem svou vlastní značkou a žádné jiné značce nepatřím! Vyznavačky tohoto trendu to říkají barvou, nekonformními barevnými kontrasty, které vašim vlasům dodá např. barva Igora Vibrance. A nezapomeňte na závěrečný styling s fixací.

extravag.jpg

selfmade.jpg

  • Vibrace luxusu

Jste typ, který se s láskou věnuje sám sobě, konečně si plní sny? Právě pro vás je trend Luxe Vibe, který hýří sebevědomým vyjádřením. Váš look musí být sebejistý, váš účes nepřehlédnutelný. Ovšem chcete také, aby vaše vlasy byly zdravé, svěží a přirozené? Pudrové tóny Blondme doporučuje vlasům expertka Lesley Jennison. Následnou péči zaručí pro blond vlasy pečující masky a objemové pudry. Pro brunetky je tu široká škála pečujících barev Igora Vibrance. A následnou péči věnujte vlasům s pomocí pudrového spreje.

avangt.jpg

luxevibeavantgard.jpg

luxevibe2.jpg

Reklama