Fantazii se meze nekladou. Vyfoťte třeba zákusky nebo koláčky, které se obzvláště povedly, zaměřte se na chlebíčky, na které se doslova sbíhají sliny, nebo si udělejte rodinné foto s celým prostřeným stolem. Fotografii pak jednoduše nahrajete na webových stránkách, přidáte jméno a kontakt, a můžete se těšit na fotoaparáty Instax, stylové plecháčky nebo spoustu pralinek Diana z tradiční čokoládovny ve Dvoře Králové nad Labem. Soutěž probíhá od 23. dubna až do 19. května 2019.
Na SPRAVNANAVSTEVA.CZ najdete kromě soutěže také průvodce „etiketou správné návštěvy”. Chcete se vtipnou a zároveň poučnou formou dozvědět, jak byste na takovou návštěvu měli přijít? Co si vzít s sebou, jak se chovat nebo kdy poznat, že je správný čas odejít? Ponořte se do článků a určitě zjistíte něco, co jste zatím nevěděli.

A jestli si nevíte rady, co vzít jako dárek na tu správnou návštěvu, nebo čím pohostit návštěvníky u sebe doma, nechte se inspirovat právě sortimentem čokoládovny Carla. Pralinky Diana najdete v obchodech ve variantě s mléčnou i hořkou čokoládou, v každé z nich se pak skrývá lískooříšková náplň a celá jádra lískových ořechů.

Diana má přitom na našem území obrovskou tradici. S výrobou čokolády pod touto značkou se začalo už na konci 19. století a v dobách první republiky byla známá po celém světě. V 90. letech sice oblíbené čokolády a další výrobky s touto značkou na čas zmizely z pultů, tradiční značku Diana si ale zanedlouho vzala pod svá křídla právě královédvorská firma Carla. I díky tomu si dnes můžete koupit pralinky Diana ve většině obchodů v Česku.

Více na SPRAVNANAVSTEVA.CZ

Reklama