Svíčky na stromečku poblikávají, prskavky už pomalu doprskaly drobné hvězdy, poslední tóny koled doznívají do napjatého mlčení dětí.

„Mamí, už, už, už!“ nevydrží chvíli nejmladší synek: „Já, já budu rozdávat, můžu? Můžu, že jo?“

Podobnou situaci zná asi každý. Pojďte s námi nahlédnout do soukromí našich hvězd a hvězdiček a zjistit, jaké dárky se urodí pod jejich vánočními stromky! Čekali byste luxusní drahé dárky? Možná budete překvapení...

   1) Kdy a kde nakupujete vánoční dárky?
   2) Jaký je váš tip na letošní vánoční dárek?
   3) A vaše vánoční přání, jaký dárek by vás letos pod stromečkem potěšil?
   4) Vyrobil/a jste někdy nějaký dárek?


Silva Koblížková

Rozhovor nejen o seriálu VKV si můžete přečíst zde:
Silva Koblížková: Anonymní kritiku neberu

   1) Dárky jsem nakoupila v Thajsku, odkud jsem se nedávno vrátila. Ale o Vánocích radši klídek, rozdala jsem to hned (smích).
   2) Přivezla jsem různé dřevěné masky a další dřevěné ptákoviny, rybářské kalhoty, šaty pro ségru, korálky z mušlí, indické náramky... Sama pro sebe pak dřevěného Buddhu na zeď.
   3) Já Vánoce moc neslavím, takže si přeju, abychom se všichni, celá rodina, o Vánocích setkali, na dárcích mi moc nezáleží.
   4) Bohužel tím, že jsem strašně nešikovná, tak nikdy nic.


Robert Vano

Rozhovor o fotografování a životě osamělého gaye čtěte zde:
Robert Vano: Jsem gay, a co má být?

   1) Nenakupuju vánoční dárky, protože je dělám sám.
   2) Kupte něco, co ti lidé používají nebo co mají rádi, to každý ocení a každého to potěší. Pro někoho to může být parfém, pro fotografa třeba film...
   3) Mě v mém věku potěší cokoli, mám radost, když na mě někdo myslí. A jinak mám teď rozdělanou monografickou fotografickou knížku – to mi nikdo nemůže dát, musím ji udělat sám, ale přál bych si, aby to vyšlo.
   4) Někomu dávám fotky, někomu něco upeču, moc lidí na obdarovávání nemám, ale každému se snažím dát něco, co jsem vyrobil sám.


Radka Stupková

Rozhovor zejména o dabingu si můžete přečíst zde:
Radka Stupková: Vidím do záhrobí

   1) Nakupuju dárky už od listopadu a většinou se mi zadaří, že ty hlavní mám už začátkem prosince pohromadě. A kde? Všude, kde se namane.
   2) To je těžké. Snažím se odhadnout, co udělá obdarovanému radost a sám si to nekoupí. Může to být klidně nějaká hloupost, nic užitečného.
   3) Budu vypadat jako absolutně infantilní blázen, protože, zaplaťpánbůh, všechno potřebné mám, tak bych si přála takovou věc, která asi k mému věku moc nesedí. Ale teď vyšly čtyři knížky svázaných příběhů Čtyřlístku – asi je ale nedostanu...
   4) No jasně! Pravda, byla jsem ještě dítě, ale dělala jsem takové voňavé košíčky. Koupilo se kulaté mýdlo, napíchaly se do něj špendlíky, pak se opletlo lýkovým provázkem a napíchaly se navrch umělé kytky – krásně to vonělo. Mělo to velký úspěch, dala jsem to mamince a tetám. Dneska jsem koukala, že se něco podobného prodává za drahé peníze.


Olga Lounová

Rozhovor nejen o seriálu Ošklivka Katka si můžete přečíst zde:
Olga Lounová: Jsem normální holka

   1) Většinou na poslední chvíli a většinou v nějakém supermarketu. Ale přemýšlím o nich už dlouho dopředu.
   2) Říkám tomu čajový balíček: koupím několik druhů voňavých čajů, citrónku, med, svíčku, může tam třeba být i sítko... Čaj si v zimě dá rád každý.
   3) Já se těším na to, že budu u rodičů, kde jsou dvě malé dětičky – můj malý bráška a sestřička. Těším se na jejich radost z dárků. Sama bych ani nic dostat nemusela.
   4) Určitě, já pořád něco vyrábím. Hodně často dělám něco z marcipánu, ale letos jsem vyrobila písničku s mým malým bráškou, tak se těším, až ji rodiče dostanou.


Petr Šiška

Rozhovor o pořadu Nic než pravda a dalších tématech čtěte zde:
Petr Šiška: Prsa po tátovi neberu

   1) Jsem ten notorický nakupovač, který nakupuje po celý rok. Obchody nerozlišuju, koupím, co mě trkne do nosu, dlouhé vybírání nemám rád.
   2) Já bych měl tip spíš na takový duševní dárek, a to, aby všechny peníze, které letos ušetřili, investovali za sebe. Tedy do dobrého pití, jídla, oblečení, ale i do hlubokých kulturních zážitků – to jsou věci, které vám nikdo nevezme ani nezdaní.
   3) Možná to bude znít jako klišé, ale přeju si, aby všichni mí nejbližší byli zdraví a abych se s nimi sešel, stejně jako každý rok.
   4) Zcela určitě. Když budu úplně aktuální, tak letos o Vánocích obdarovávám všechny své nejbližší setem 106 akustických hitů, který jsme s kapelou Legendy se vrací natočili na 6 CD a 6 DVD – jsou to ty největší pecky od 60. do 90. let.


Přečtěte si také:
České celebrity se o Vánocích zavřou doma

Jak se vám líbí tip na dárek od našich slavných tváří – necháte se inspirovat?

Reklama