deepika.jpg

Foto: Profimedia

Indická herečka Deepika Padukone, která je známá například z hollywoodského akčního filmu xXx: Návrat Xandera Cage, a v roce 2023 bychom ji měli vidět i v pokračování, vyrazila stejně jako mnohé další celebrity ze světa filmu do Cannes na filmový festival. Letos je dokonce součástí devítičlenné poroty. V úterý se na společné focení porotců dostavila ve slušivém oblečení, kterým uctila kulturu své rodné země. Zvolila totiž outfit od indického návrháře Sabyasachiho z kolekce Tropic of Calcutta. Oblékla hedvábnou košili s květinovým potiskem Mysore, kterou sladila s čelenkou ve vlastech, zelené vlněné kalhoty a výrazný náhrdelník Lucknow Rose.
 
Britská zpěvačka Tallia Storm v Cannes před večerní premiérou vyrazila na pláž taktéž ve velmi slušivém outfitu. Tento byl ale z o dost dostupnější cenové kategorie. Růžovou sukni s volány měla od značky Boohoo a bílý top od značky Pretty Little Thing, která se stala velmi populární díky Instagramu. Jemná, avšak výrazná růžová se s bílou krásně doplňovala. Tallia Storm v těchto barvách byla doslova jako „pravá blondýnka".
 
Stylový outfit měla v Cannes i herečka Eva Longoria, když v úterý dorazila do hotelu Martines. Rozhodně ví, jaká barva letos na jaře frčí. Doslova zářila na všechny strany ve svítivě oranžovém kostýmku od Christiana Siriana. Komplet tvořil oversized blejzr se špičatými ramenními vycpávkami, širokými klopami a nařasenými tříčtvrtečními rukávy a široké capri kalhoty. Pod sakem měla stříbrný korzetový top od Giuseppeho Di Morbitoä.

Modelka a ambasadorka Unicefu Didi Stone upoutala pozornost senzačním vzorovaným hedvábným setem od italského návrháře Emilia Pucciho, který se skládal ze širokých kalhot a elegantní volné košile. Ještě větší styl pak celému outfitu dodala hranatými slunečními brýlemi.

FotoJettz.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Hindustan Times, Foot Wear News, Instagram stories Tallii Storm, Goalz Online

Reklama