Relax puzzle pro ženy v běhu
Výhradně pro ženy je určena řada Relax puzzle, která vyobrazuje moderní vzory mísené s lehce esoterickými kresbami pastelových barev. Mají podobu lapače snů, květin, peříček či magického bájného jednorožce.  Motivy jsou pro skládání složitější, proto jsou u celé řady Relax dílky větší než obvykle, aby se s nimi lépe pracovalo. Relax puzzle jsou perfektním dárkem pro ženy v neustálém běhu, které si potřebují odpočinout a užít si chvilku jen a jen pro sebe. Skládání puzzle podle odborníků zlepšuje paměť i náladu, mírní stres, uvolňuje mysl a navozuje pocit štěstí.

Dračí palác pro společné chvíle s rodinou
Krásná abstraktní hra pro celou rodinu, která je volně inspirovaná tradiční čínskou hrou Mahjong. Má nádhernou grafiku, perfektní provedení, až antistresové účinky při sbírání a skládání kamenů. Zároveň je skvělou rodinnou hrou, ve které musíte zapojit své strategické schopnosti, logické uvažování i plánování dalších tahů. Ve hře skládáte kameny podle barev, stavíte svatyně, sbíráte body a snažíte se ovládnout jako první moc nad Dračím palácem. Hra baví dospělé, ale zvládnou jí i starší děti. Už základní verze hry je velmi zajímavá a zábavná, avšak přidáním karet draků a duchů se posunete o úroveň výše. Hra je určena až pro 4 hráče a má i skvělou solitérní verzi, ke které můžete usednout, když jste doma sami.

Team words pro bujaré večery s přáteli
Lámete si hlavu, jakým dárkem potěšit své kamarády. Team words je ta pravá volba. Nenáročná, avšak velmi zábavná hra se slovy rozproudí každý večírek. Hraje se v týmech o dvou hráčích, které se střídají, dokud se jeden z nich nedostane do cíle. Na stůl rozdáte 6 témat z nejrůznějších oblastí, vsadíte si na své silné a slabé stránky, hodíte kostkami a hra začíná.  Pak už je na vás, jakou se svým parťákem zvolíte taktiku, body se počítají za správně dosazená slova. Čas na přesýpacích hodinách nemilosrdně plyne a adrenalin raketově stoupá. Team words uspěje mezi přáteli, ale je i skvělou rodinnou hrou, zvládnou i děti od 10 let.

Stratego Maršál a špión pro tu správnou pánskou jízdu
Tato strategická hra pro dva hráče zaručeně potěší každého tátu se synem. Legendární hra Maršál a špión s českou tradicí již z osmdesátých let má oblibu právě u mužského pokolení. Hráči musí odhadnout soupeře, zvolit správnou strategii, postavit svou armádu kabátníků a pomyslná bitva o vlajku může začít.  Každý voják má jinou hodnost i pravomoc, s každým tahem stoupá napětí. Pozor musí hráči dávat na nastražené trhaviny i svůdnou špiónku, která jako jediná dokáže skolit i samotného maršála. Jestli hledáte vhodnou hru, ke které si doma s chutí „chlapci i chlapi“ zasednou, Maršál a špión bude tím pravým dárkem pod vánočním stromečkem.

Více na MOJEDINO.CZ

Reklama