Bella Hadid dobře ví, že ji žíví hlavně její postava a tvář. Proto nechce, aby na ni její fanoušci zapomněli. Znamenalo by to totiž, že by po ní klesla i poptávka producentů značkových kampaní. A tak dohání co se dá svůdnými fotkami na Instagramu. Lelkování prokládá opalováním se, což už snad za chvíli půjde i u nás. 

profimedia-0509143819.jpgFoto: Profimedia

Spousta celebrit zahání nudu i tancem. Teda ne jen tak nějakým tancem, ale tím, který je zrovna populární na sociální síti TikTok. Výjimkou není ani Hailey Bieber se svým manželem Justinem. Nutno dodat, že jim to skotačení docela jde. 

Jednou z oblíbených aktivit je i vzpomínání na dovolenou v roce 2019. Aby bylo čím nakrmit instagramový feed a potažmo fanoušky, je potřeba zabrousit do fotek, na kterých vypadají influenceři dobře a spokojeně. Tuto taktiku praktikuje i Kylie Jenner, která se kromě toho ještě neustále líčí, což též zaznamenává na sociálních sítích. Na nervy musí lézt už své dceři Stormi, které teď také věnuje více času, než kdy dříve.

Tereza Kerndlová sice nevaří, ale aby se nenudila, snaží se to naučit. Video je sestříhané tak, že Tereza vypadá jako výherkyně Masterchefa, přitom jediné co udělá je, že na kolečka nakrájí cuketu. To vše v plavkách a zástěře. Bravo.

Simona Krainová neustále běhá a cvičí, až nás to už přestává pomalu bavit. Navíc chystá nějaký zázračný nápoj, ke kterému zatím nechce nic moc říct. A tak se trochu začínáme bát.

Reklama