Meghan Markle se svým manželem princem Harrym vyrazila na návštěvu vysoké školy Tupou do Tonga v modrých košilových midi šatech.

Americká první dáma Melania Trump opouští letadlo po přistání na mezinárodním letišti Kotoka v Akkře v pruhovaných košilových šatech s vázáním u krku.

Vévodkyně z Cambridge navštívila v kostkovaných košilových šatech centrum Anny Freud v Londýně. Šlo o její první oficiální angažmá od po narození druhého dítěte v září 2015.

Ruská modelka Irina Shayk je také velkou fanynkou košilových šatů. V těchto si vyšla do ulic New Yorku v červnu 2018. Černým páskem, sladěným s botami, krásně zvýraznila pas.

Gigi Hadid vypadá báječně v košilových šatech s květinovým vzorem, které si na sebe vzala na nákupy s přáteli.

Okouzlující červené maxi šaty si na sebe minulý rok v dubnu vzala zpěvačka Katy Perry, když vyrazila na rande s Orlandem Bloomem. Společně vyrazili do restaurace Madeo v Beverly Hills.

Zpěvačka Taylor Swift se v kostkovaných mini šatech v košilovém stylu vydala do kanceláří Yahoo v New Yorku.

Hvězda Pobřežní hlídky Pamela Anderson si oblékla bílé košilové šaty, když v roce 2015 opouštěla losangeleský hotel Chateau Marmont, během období, kdy se podruhé rozváděla s americkým podnikatelem Rickem Salomonem. Spadlé rameno dělá tento outfit velmi sexy.

Jihoafrická modelka Candice Swanepoel si poměrně dosti krátké košilové šaty oblékla na červený koberec před promítáním filmu Manželská historie během 76. ročníku filmového festivalu v Benátkách v Sala Grande.

Hvězda Muzikálu ze střední, Vanessa Hudgens, v roce 2010 v šedých košilových mini šatech vyrazila do ulic Beverly Hills.

Herečka Dakota Fanning zase v roce 2016 vyrazila do ulic New Yorku ve světle modrých košilových šatech.

Moderátorka a herečka Amanda Holden je poslední dobou velkou inspirací mnoha britských žen. Krásné saténové lososové šaty košilového stylu před pár dny, 15. kvěrna 2020, oblékla do Global Radio Studios v Londýně na svou show Heart Radio Breakfast.

Fotky: Profimedia

Reklama