clanek.jpg
Foto: Profimedia

Slavnostní událost se konala v Beverly Hills a kromě zmíněné zpěvačky ji navštívila kupříkladu i herečka Angelina Jolie se svou dcerou. Katy Perry se na červeném koberci objevila po boku svého snoubence herce Orlanda Blooma, se kterým má dceru Daisy Dove. Pár vypadal velmi spokojeně a před fotografy nešetřil zamilovanými pohledy.

clanek2.jpg
Foto: Profimedia

Zatímco herec si oblékl klasický černý oblek s rozhalenkou, zpěvačka byla, jak je u ní zvykem, o dost odvážnější. Zahalila se do róby značky Schiaparelli. Šaty s balonovými rukávy a spadlými rameny byly tvořeny velkým množstvím mačkavé látky. Skoro to vypadalo, že se Katy Perry inspirovala outfitem, který si na sebe vzala česká herečka Jitka Čvančarová na zahájení letošního karlovarského filmového festivalu. Ta tehdy oblékla mohutné modré šaty z dílny Borise Hanečky. Sama si je velmi pochvalovala, ale okolí bylo k volbě šatů hodně skeptické. Velké množství látky jí totiž zbytečně přidávalo kila.

clanek3.jpg
Foto: Profimedia

Oběma ženám způsobila jejich volba oblečení malé problémy. Jitce Čvančarové se nepohodlně vystupovalo z auta a Katy Perry zase musela při svém vystoupení na pódiu požádat partnera, aby jí povolil těsný korzet. Ten neváhal a ochotně přispěchal své milované na pomoc. Potom, co jí pomohl znovu se nadechnout, ho Katy Perry nazvala svým hrdinou.

Zdroje: Profimedia, Variety