Úspěšná spolupráce CK Periscope Skandinávie a známého cestovatele, fotografa a spisovatele Jiřího Kolbaby pokračuje v roce 2014 novými projekty.

Kolbaba

Pro návštěvníky letošního veletrhu GO v Brně (16. 1.–19. 1. 2014) má CK Periscope Skandinávie připravené nejen nové katalogy Skandinávie 2014 a Svět 2014 s čerstvou nabídkou zájezdů, ale i dvě přednášky (v sobotu 18. 1.), na nichž představí nejzajímavější destinace z těchto katalogů: Norsko, Island, Skotsko a Kamčatku. Populární osobností, která zájemcům přiblíží tyto atraktivní země, bude vedle oblíbeného průvodce Patrika Dekana i známý cestovatel, fotograf a spisovatel Jiří Kolbaba.

Kolbaba

„S Jiřím Kolbabou spolupracujeme od roku 2010, poprvé jsem se setkali právě na veletrhu GO v Brně nad jeho fotografiemi z celého světa, kde Island tak trochu chyběl. Teď, po třech úspěšných letech naší spolupráce, si však troufám říct, že fenomén Islandu naopak v jeho všestranné tvorbě jasně vede,“ říká Petr Burian z CK Periscope Skandinávie, která patří mezi největší specialisty na Island u nás.

Kolbaba

O oblibě osobnosti Jiřího Kolbaby svědčí vyprodané sály po celé republice během jeho diashow Sedm divů Islandu i velký zájem klientů CK o zájezdy nazvané INSPIRATIVNÍ CESTY S JIŘÍM KOLBABOU.

Účast Jiřího Kolbaby na poznávacích zájezdech je tím nejlepším bonusem, který mohou naši klienti dostat. Je nejenzkušený průvodce a cestovatel, ale i skvělý fotograf a společník. Lidé  si tak ze zájezdů odnášejí kromě nových zážitků i cenné poznatky z fotografování,“ připomíná Petr Burian.

Kolbaba

V roce 2014 se zájemci mohou vydat s Jiřím Kolbabou na jarní Island, letní Kamčatku a do barevného zářijového Norska.

Neváhejte nás prosím kontaktovat, pokud byste měli zájem o další informace nebo fotografie.

KolbabaCK Periscope Skandinávie oslavila 19. 1. 2013 již 20 let od svého založení. Vyprofilovala se především jako specialista na severské země, ale svou nabídku zájezdů každoročně  rozšiřuje o další destinace. Více na www.periscope.cz

 

Reklama