Každý týden vám přinášíme v rubrice Domácnost zajímavé tipy na zařízení domova, doplňky, vychytávky, které oceníte pro váš domov. Navázali jsme nyní spolupráci se společností kika Nábytek, kterou jistě znáte. Pravidelně vám budeme přinášet zajímavé články s tipy na výrobky, které budete moci koupit v obchodních domech kika s nábytkem a bytovými doplňky.

kika

kika

Sami se na spolupráci těšíme, už jsme vymysleli v redakci spoustu témat, které vás určitě budou zajímat. Je skvělé, že vám můžeme rovnou doporučit, kde se dá určitý kousek nábytku či doplněk do domácnosti koupit, což u některých tipů, o kterých běžně píšeme, nejde. Pokud vás tedy naše doporučení zaujme natolik, že si jej budete chtít pořídit, budete vědět, kde. Spolupráci ještě v budoucnu podpoříme soutěžemi a redakčními a čtenářskými testy, kdy společně s vámi prověříme danou věc a uveřejníme recenzi. Vše budete moci jednoduše najít ve vytvořené područce v sekci Domácnost/Inspirace.

kika

kika

Připravujeme nyní tato témata: kika

  • Retro nábytek a stylové kousky, které jsou nyní IN - inspiraci už teď můžete najít zde:
  • Reportáž o nově otevřené prodejně v pražské Bílé labuti
  • Zajímavé sedačky, které by vám neměly uniknout
  • Podzimní nálada ve vašem interiéru - krásné doplňky s vůní podzimu
  • Redakční testování - Vintage lampy
  • Soutěž o dárky, těšte se na soutěž v rubrice Soutěže
Společnost kika Nábytek, která působí na českém trhu od roku 2005 a provozuje 7 velkých obchodních domů s nábytkem a bytovými doplňky, rozšiřuje pilotním projektem kika CITY své působení v centrech velkých a středně velkých měst. Více najdete na www.kika.cz.

Jaká témata vás zajímají? O jakých výrobcích byste si chtěli číst? Co vás zajímá a co aktuálně potřebujete do domácnosti? Napište nám pod tento článek. Těšíme se na vaše reakce.

Hledáte zajímavé podzimní inspirace pro skutečný a útulný domov? Podívejte se na podzimní katalog Kika

kika

Reklama