MaggiVelikonoce jsou svátky hojnosti, tradičních jídel a pohody. Většina z nás bude připravovat velikonoční tabuli, péct jarní nádivku, mazance, barvit vajíčka. Připravujeme polévky, omáčky. Setkáváme se se svými blízkými, zveme na oběd či večeři známé nebo dobré přátelé. Takže musí všechno klapnout na jedničku!

S Velikonocemi jsou spojeny nákupy jídla, abychom všechny ty sváteční dobroty měli z čeho připravit. Asi se letos potrápíme se zdraženými vajíčky, ale určitě nakoupíme dětem sladkosti, velikonoční čokolády nebo plněná vajíčka.

Chceme vám připomenout, že pokud si pro přípravu pokrmů, jako jsou polévky či omáčky, koupíte 3 jakékoliv produkty Maggi, můžete se hned zapojit do soutěže, která právě probíhá.
Naším aktuálním tipem pro přípravu svátečních jídel je limitovaná edice Maggi Gurmánských bujonů s příchutěmi česnek a petržel, bylinky nebo „Thai“.
Neobsahují glutamáty ani konzervanty a mají přirozenou chuť. Díky tekutékonzistenci se velmi dobře rozpouštejí a jsou tak vhodné k přípravě pokrmů na pánvi či dochucení příloh.
Také se vám můžou hodit Maggi Nápady, zejména pro přípravu různých pokrmů s masem.

Nezapomeňte na soutěž, která práve se značkou Maggi probíhá a o které vás pravidelně informujeme! Každý týden se rozdá 1000 výher (vždy je na výběr několik druhů cen, které se každý týden mění)! Do soutěže se můžete zapojit kdykoliv v době jejího trvání a dokonce i víckrát! A jaká je hlavní výhra? Nejúspěšnější soutěžící - ten, který bude mít k poslednímu dni soutěže, tj. dne 10. 6. 2012 ve 23:59:59, nejvíc platných vstupů, získá hlavní výhru ve formě poukázky na kuchyň v hodnotě 100 000 Kč.

Více na www.hravevareni.cz. Nezapomeňte si schovat účtenku! Bez kontroly vaší účtenky dárek nedostanete! Sledujte stránky www.hravevareni.cz, ať víte, jaké dárky budou v nabídce příští týden.

Co musíte udělat, pokud se chcete zapojit do soutěže?
1) Koupit si v rámci jednoho nákupu minimálně 3 jakékoliv produkty od Maggi a uschovat si účtenku od nákupu.
2) Zaregistrovat se před webové stránky nebo přes smsku
3) Následně vám přijde buď do vašeho emailu nebo do smsky soutěžní kód
4) Kód zadáte podle pokynů a hned zjistíte, jestli jste vyhráli
5) Pokud jste vyhráli, vyberete si konkrétní cenu z nabídky cen, které jsou pro daný týden aktuální
6) Pokud půjdete nakupovat víckrát, můžete tímto způsobem vyhrát každý týden! 1000 cen na týden, to je přece lákavé, proč by zrovna jedna z cen nebyla pro vás? Navíc čím víc budete mít vstupů do soutěže, tím se posunete blíž k hlavní výhře!
Zde si můžete přečíst pravidla soutěže: Vše najdete na www.nestle.cz a www.hravevareni.cz. V případě dotazů volejte infolinku 800 135 135 v pracovních dnech 8.00-11.30 a 13.00-16.00.


Reklama