V rámci naší spolupráce s PENNY jsme požádali Alenku, aby vyrazila na nákup potravin a dobrot na dětskou párty právě do této prodejny. Ta byla nadšená, a protože je to oslava její dcerky Žofie, vzala ji na nákup, aby si rovnou vybrala, na co má chuť a co nabídnou jejím malým hostům. Na oslavě ale budou i dospělí, takže Alenka tomu nákup přizpůsobila. Aby byly spokojené nejen děti, ale i dospělí. 

64e609eb4d89aobrazek.png
Co nám k přípravě na dětskou párty naše kolegyně a úspěšná food bloggerka Alena, která má profil a web www.bohynekuchyne.cz napsala?
 
Je to neskutečné a čas plyne jak voda. Ale Žof opravdu slaví pět let. Pozvali jsme tetičky, strýčky, babičky a dědečky, hromadu sestřenic i jednoho bratrance. To je teda první fáze oslav. Pak dorazí i kamarádi. Dort peče opět kamarádka Jana alias Solnička v kuchyni (možná ji znáte podle jejího profilu na sociálních sítích Solnička v kuchyni, dělá úžasné sladkosti a je odbornice na dorty), jídlo chystá kamarádka, která má cateringovou firmu. A taky nás čeká i malá grilovačka.
 
Počasí by mělo být na jedničku, tak se těším už teď. Na mě tak zbývá postarat se o pití a drobné občerstvení. Oslava bez dobrých chipsů, oříšků, zmrzlin či bonbonů a čokolád se prostě neobejde. A tak jsme vyrazili na nákup do PENNY.

Pěkně i s panem Božským a Žofií. On ať vybere pivo pro pánské hosty, já vyberu víno pro nás maminky a naše Žofka vybere pochoutky pro děti.
Ráda nakupuji v PENNY, mají velký výběr a vím, že tady nakoupím vše, co potřebuji. Také se mi líbí sortiment privátních PENNY značek, protože jsou za dobré ceny a ve stejné kvalitě jako ostatní značky. Proto jsme se soustředili na tyto produkty.

Co se týká nákupu pro dospělé, můj muž sáhl po pivu od značky Staročech – pivo pro všechny tatínky, dědečky, ale i kamarády a sousedy. Prostě na každou akci. Zaujalo nás, že pivo sbírá různá ocenění, nejen na domácí půdě, ale také v zahraničí. Pan Božský si vybral hlavně ležák a polotmavé pivo.

64e608f8c2d3dobrazek.png

Já jsem vybírala vína pod značkou Vinum Regum. Jde o vína českých a moravských vinařů a pod touto značkou je Penny nabízí nově, od letošního roku. Vinum Regum přeloženo do češtiny znamená Vína králů. Vína jsou pečlivě vybírána a najdete mezi nimi všechny oblíbené odrůdy. Já jsem v létě sáhla především po vínu bílém a růžovém. Moje oblíbené Chardonnay bylo dokonce v akci.

Žofie pije nejraději vodu, ale chutnají jí i různé džusy. I tady jsme vybrali nápoje - džusy od privátní značky Vitálka. Několik krabic oblíbeného pomerančového v nákupním košíku to jistí, ale Žofka chtěla ochutnat i džus banánový. Takže nápoje pro děti jsme vybrali velmi rychle.

Na žádné oslavě nesmí chybět chipsy, že ano. Ani na té naší. Vybírala zase Žofie a moc jí to bavilo. Vzali jsme více druhů, ať si pak každý vybere a ochutná to svoje, na co má chuť. Penny má i tyhle dobroty pod svou privátní značkou – Solty.

64e6090b83312obrazek.png

Oříšky mám ráda pro změnu já. Tady jsem byla velice mile překvapená výběrem. Pod značkou Naturalia najdete oříšky neochucené, ale i solené, s kořením, v těstíčku. Opravdu si vybere každý. Já jsem byla s výběrem opravdu spokojená.

Určitě budu připravovat i nějaké drobné dezerty. Na ty potřebuji čokoládu, kterou jsem vybrala od značky Enjoy. Je jasné, že když do téhle části obchodu vtáhnete naši mlsnou Žofku, vybere si něco i pro sebe. Vanilkové oplatky zaujaly i mě, tak proč ne.

64e60940b4566blobid0.png

Foto: Alena Kolaříková

Celkově mě nákup v PENNY moc příjemně překvapil. Našla jsem všechno, co jsme potřebovala a vlastně i mnohem více a za velmi rozumnou cenu.

Oslava může začít. Jestli tedy čeká nějaká oslava i vás, nebo se chystáte na obyčejnou letní grilovačku, stavte se do Penny prozkoumat jejich nabídku. My jsme na dětskou párty připravení a už se těšíme, jak si ji užijeme.

Děkujeme naší kolegyni Aleně Elly Kolaříkové za její doporučení a přejeme jí, aby se dětská párty povedla na jedničku! A také malé Žofii vše nejlepší k narozeninám! Pokud také chystáte dětskou oslavu, pak naše doporučení může být vaší inspirací. V PENNY nakoupíte pro mlsné jazýčky malých strávníků vše, na co mají chuť.

Naše články:

Reklama