Hodně ohraná věta„šaty dělají člověka” mnoho z vás asi nudí, ale často má člověk možnost ověřit si její pravdivost v praxi.

Potkáte sympatického člověka, na první pohled pěkně oblečeného. První dojem je pozitivní, jenže pak vám pohled sklouzne například na boty. Staré ochozené botasky s menším žralokem vám okamžitě hodnocení posouvají jinam. Stejně to platí také u kabelek a tašek. Starší decentní dáma s igelitkou či kabelkou, která už si odbyla svá nejlepší léta. Někdy stačí tak málo a pohled na člověka se změní.

Pokud jste lidé, kteří mají rádi aktivní život a sportování, koukněte na novou kolekci tašek značky Nike. Kolekce, která vám padne do ruky a můžete si být jisti, že ani za půl roku vaši image nepokazí.


V kolekci najdete větší i menší tašky, kam se pohodlně vejde vaše oblečení včetně obuvi.

 

 

ATHLETIC MEDIUM DUFFLE

 

Tato ergonomická taška umožňuje pohodlné nošení všech věcí. Ramenní popruh Nike „Flex“ přesně sedí na rameni. Taška má odvětranou zapínací přihrádku na boty.

 

NIKE RECYCLED TOTE

 

Ekologická taška, která je celá vyrobená z recyklovaných nápojových lahví a textilních zbytků. Má odolnou konstrukci a spoustu místa na uložení vašich věcí.

 

FITNESS DANCE MEDIUM DUFFEL

 

Tato výrazná taška je stvořená pro tanec. Výrazná barevná podšívka připomínající 80. léta v kombinaci s tradičními tanečními prvky, jako je popruh na baletní obuv. Hlavní díl je ze saténu. Taška má „zrcadlové“ detaily a spoustu kapes.

 

MONIKA SMALL CLUB BAG

A MONIKA STANDARD CLUB BAG

 

 

Dokonalé taška pro sportující ženu, která ráda cestuje nalehko. Má kožené detaily, hlavní oddíl na dvojitý zip a prvotřídní kování. Další dvě tašky jsou větší, kožené detaily jsou totožné s menší variantou tašky.

TROUPE MEDIUM DUFFEL

 

Tancem inspirovaná taška s městskou elegancí. Vypadá odolně a skutečně odolná je. Je ušitá z jednoduše tkaného nylonu, syntetického materiálu, má vpředu kapsu na zip a speciální kování.

 

 

NIKE VARSITY GIRL MEDIUM DUFFEL

 

Tato univerzální taška má přesně tu správnou velikost pro sportovně založenou dívku. Polstrované a pohodlné ramenní popruhy jsou konstruované speciálně pro dámská ramena. Taška má kapsičku na mobil, odvětranou přihrádku na pantofle či boty a plyšem podšitou kapsičku na cennosti.

 

 

Více informací najdete na www.nikeplus.com

 

Redakční tip: Nejen boty, ale další zajímavé trendy věci od Nike najdete v novém obchodě NikeWomen vobchodním centru Arkády Pankrác.