terzz.jpg

S létem se vrací i festivalová sezóna a s ní přichází všechny třpytky na tělo, kamínky, výrazné a extravagantní šperky, nejrůznější vlasové kreace a neonové make-upy. Zkrátka, během festivalů je dovoleno všechno a fantazii se meze nekladou.

My jsme se nedávno spojily se značkou Dyson a vlasoví stylisté ze studia ReFresh s pomocí jejich produktů vytvořili tři perfektní festivalové účesy, které dokonalým make-upem doladila make-up artistka.

62b458b23ba55DYSON-7.jpg

Postupně vám ukážeme tři krásné looky, kterými se můžete pro nadcházející léto inspirovat. V minulém článku jsme vám ukázali krásný stylový účes, který se dá využít jak na festival, tak klidně i někam do společnosti, když k němu zvolíme střídmější líčení a jiný outfit. Dnes se podíváme blíže na účes, který je ještě o něco odvážnější. Dá se vytvořit i na jemnějších vlasech a hezky sedí k oválnému tvaru obličeje.

DYSON-27.jpg

Na tomto účesu kadeřník pracoval s férem Supersonic – vysoušečem vlasů nové generace s inteligentní regulací teploty, který má 5 magnetických nástavců pro všechny typy vlasů, který byl použit po umytí vlasů pro jejich vysušení. Je navržen tak, aby vytvořil požadovaný styling s použitím nižší teploty, což vede ke snížení poškození vlasů extrémně horkým vzduchem a chrání jejich přirozený lesk. Díky ochranné technologii Heat Shield povrch nástavců zůstává chladný a to dokonce i při úpravě vlasů z těsné blízkosti.

62b458fb42ddaDYSON-21.jpg

Dále byly vlasy natočeny Stylerem Airwrap s unikátním Coanda efektem, který vlasy šetrně navine k nástavci jen za pomoci vzduchu. Je možné s ním pracovat i na vlhkých vlasech, protože je zároveň dokáže vysoušet i tvarovat, a to bez použití extrémních teplot.  Inteligentní systém řízení dokáže změřit teplotu proudícího vzduchu až 40× za sekundu. Styler Airwrap má 8 různých stylingových nástavců a velmi elegantní pouzdro, které je chrání a slouží k úhlednému uspořádání příslušenství. Více jsme o jedtnolivých produktech Dyson psali zde

FotoJeter.jpg

Základem účesu byly tři copy na vrcholu hlavy spojené do ohonu. Zbytek vlasů vlasová stylistka natočila Stylerem Airwrap. „Následně je dobré vlny lehce natupírovat pro objemnější efekt,„ radí kadeřník Vojtěch Rytíř ze studia ReFresh. „Účes je samozřejmě na záver dobré dostatečně zafixovat, aby vydržel hezký celý den. Případně někde upevnit pomocí sponek,“ dodává.

Copy rozhodně během festivalů nic nezkazí. Naopak jsou velice trendy. A to na všechny možné způsoby, na které si vzpomenete. Kdy jindy také zkusit něco nového a extravagantnějšího než během festivalů. V tomto případě jsou navíc vlasy stažené do copů na vrcholu hlavy i praktické. Nelezou do obličeje a vy si tak můžete užít dovádění pod pódiem na oblíbeném fesťáku a také se vám nebudou v horkých dnech lepit na zpocené čelo.

FotoJeuztt.jpg

Dalším krokem byl make-up. Pro ten make-up artistka Kika Šteflová zvolila výrazné modro-fialové stíny, které jsou naprosto perfektní k typu modelky. „Kristýna má krásné medové oči, ale menší prostor na výrazné geometrické linky. Zvolila jsem tedy fialové stíny s trochou modrého pigmentu uprostřed víčka pro větší dynamičnost, které oči krásně zvýraznily. Bílá jednoduchá linka tomu pak dodala tu pravou šťávu. Vůbec není třeba se jí bát. Navíc skvěle korespondovala s modelčiným tetováním. Rtěnku jsem vybrala v lehce růžovém odstínu s trochou lesku. Záměrně není příliš výrazná, aby se nebila se zbytkem líčení,“ vysvětluje.

FotoJtrzrrtet.jpgDalší festivalový look, kterým se můžete inspirovat pro letošní léto, je na hotov! Nebojte se rozhodne experimentovat s barvami. Výrazná modrá a fialová nejsou jen výstřelkem devadesátek. Hlavně mladší slečny s blond nebo zrzavými vlasy je během léta unosí i mimo festivaly. Chce to samozřejmě ale odvahu. Nebojte se barev ani ve výběru outfitu. My jsme pro tento look vybraly výraznou fialovou halenku, která ho trochu zjemnila a zároveň podtrhla.

gretete.jpg

Určitě vás bude zajímat, jak jsme tyto styligové produkty od značky Dyson testovaly i my z redakce v Pop-up Store Dyson v pražské Metropoli Zličín. Přečtěte si náš článek s recenzemi a pokud budete chtít, tak se v Metropoli zastavte a také si je zkuste!

Reklama