scscr.jpg

My jsme dvě mladé krásné dámy svěřily do rukou zkušeného make-up artisty Pavla Bauera, který líčí například tanečníky ve StarDance, aby jim vytvořil vánoční look. První z nich byla Marie, která má kulatější obličej, husté obočí a krásný úsměv. Pavel Bauer pro přípravu pleti použil Renewal Power Serum a jako základ pro její líčení make-up Power Stay od Avonu.

rtzr.jpg

Oči lehce zvýraznil černou linkou Power Stay a řasenkou. Pro rty zvolil sytě rudou rtěnku Ultra Matte v odstínu Ruby Crush, která se dokonale hodí pro vánoční look a navíc zvýrazní Mariin krásný úsměv. Na závěr se naše modelka ještě navoněla novým parfémem Far Away Beyond, který jí skvěle voněl.

k1.jpg 
O vlasy se následně postarala naše kadeřnice Linda, která Marii na hlavě kulmou Rowenta Air Care Ultimate Experience (CF4310) vytvořila nádherné bohaté vlny. „Kulma byla velice rychle nahřátá a díky praktickému tvaru do písmene L se s ní dobře pracovalo,“ říká.

liceni-9.jpgDíky nové technologii, kterou kulma disponuje, vlasy při stylingu ochráníte. Výsledné lokny jsou dokonalé, nevysušené a zářivě lesklé. Pramen vlasů jednoduše ovinete kolem hlavně, pustíte na něj studený vzduch z kulmy, podržíte pár vteřin (záleží jakou vlnu požadujete) a pramen pustíte. Vlna se studeným vzduchem zchladí, zůstane zafixovaná a při tom přirozeně pružná.

liceni-31.jpgŽehlička na vlasy Rowenta Inimitable Ultimate Experience (SF8230)
Vysoušeč vlasů Rowenta Ultimate Experience Scalp Care (CV9240)

Kulma Rowenta Air Care Ultimate Experience (CF4310)

 dopo.jpg

Reklama