rgreer.jpg

Na první look se můžete podívat zde.

Druhou dámou, kterou si vzal do parády Pavel Bauer, byla Michaela, která se běžně vůbec nelíčí. To vzal v potaz a použil velmi jemné líčení, aby se v něm Michaela cítila dobře a sama sebou. Jako základ pro pleť použil pleťový elixír Distillery CBD od Avonu. Následoval make-up Serum Foundation Radiant Finish. 

tet-2-.jpg

U Michaely se Pavel zaměřil především na zvýraznění očí. K tomu posloužila nová paletka očních stínů Glimmering Gems a černá řasenka Unlimited Drama. Na závěr si modelka k vánočnímu stromečku vybrala vůni Maxima Icon.

k2.jpg

Co se týče vlasů, o ty se opět postarala naše kadeřnice Linda, která je nejprve umyla a vyfoukala fénem Rowenta Ultimate Experience Scalp Care. Ten umožňuje výkonné vysoušení se všemi výhodami jemné masáže pokožky hlavy pro nepřekonatelný zážitek s vysoušečem vlasů, který při vysoušení masíruje pokožku.

liceni-27.jpg

Umyté a pečlivě vysušené vlasy jsou 100% připravené pro trendy styling. Následně pak s žehličkou Rowenta Inimitable Ultimate Experience udělala Linda Michaele nedbalé jemné vlny. Žehlička je vybavena unikátní technologií, která dokonale reguluje teplo v plátech pro perfektní a rovnoměrný výsledek. 

liceni-25.jpg

Díky bezchybné kluznosti a zaobleným okrajům nedochází k tahání ani lámání vlasů, které můžete nejen vyžehlit díky odnímatelnému hřebínku, ale i zvlnit nebo natočit. „Žehlička byla nahřátá za pouhých cca 25 vteřin. Moc dobře se mi s ní pracovalo a jemné mořské vlny byly hotové za pár minut,“ říká Linda.

liceni-32.jpg
Žehlička na vlasy Rowenta Inimitable Ultimate Experience (SF8230)
Vysoušeč vlasů Rowenta Ultimate Experience Scalp Care (CV9240)
Kulma Rowenta Air Care Ultimate Experience (CF4310)

dopo.jpg

Reklama