Rychlá a zdravá večeře nebo svačina

Každá z vás jistě zažila podobnou situaci: Zdržela jste se déle v práci, zapovídala jste se s kamarádkou nebo jste prostě nestihla nakoupit a nemáte uvařeno. Co teď? Vymyslet něco rychlého, chutného a lehkého k večeři. Koneckonců stejně držíte dietu, manžel je na služební cestě a děti mají chuť na nějaký salát? Ideální situace pro náš tip, který vám jistě přijde vhod!

 

Insalatissime Rio Mare - tuňákové saláty s komfortním otevíracím systémem ISY-PIL vám bezpochyby přijdou k chuti i v den, kdy nemáme čas zajít na lehký oběd nebo na svačinu. Jsou zdravé, lahodné - a hlavně nemáte s jejich přípravou pražádnou práci!

Kombinace tuňáka a zeleniny – dvou přírodních složek, chutná opravdu báječně.

Říkáte, že plechovky opravdu nemusíte?
Pak máte pravdu! Nemusíte! Místo plechovky vás totiž mile překvapí nová miska s jemnou hliníkovou fólií umožňující snadné a bezpečné otevření.


Produkty se systémem ISY-PIL nabízejí spotřebitelům vyšší komfort v kombinaci s klasickou vlastností konzervy, kterou je dlouhá trvanlivost.

Výrobky Rio Mare přitom neobsahují žádné konzervační látky a při jejich výrobě se v prvé řadě dbá na kvalitu masa a jeho zpracování. Tuňákové maso splňuje nejvyšší nároky na zdravou výživu, obsahuje důležité vitaminy A, B2, B12 a D a nezbytné stopové látky, jako je jód, vápník, fosfor a selen.

Tereza Kopetková z firmy Bolton Czechia, která produkty Rio Mare dodává na český trh, komentuje novinku následovně: „Klasické plechové konzervy se za poslední desetiletí prakticky nezměnily, přitom nárokům současných spotřebitelů odpovídají stále méně. Nové balení má v porovnání s tradičními plechovkami nižší hmotnost. Další jeho výhodou je ISY-PIL, který zajiš‘ťuje velice rychlé, jednoduché a bezpečné otvírání.“

Milujete tuňákové saláty s kukuřicí, fazolemi, či tuňákový salát s rýží? Pak si opravdu přijdete na své! Zapomeňte na stres, na stále se opakující otázku, co ke svačině? Co k večeři?

Vyzkoušejte nové tuňákové saláty Insalatissime Rio Mare a věřte, že najdete tu ideální volbu pro letní kuchyni!

Reklama