NOVÁ generace plenkových kalhotek od Pampers

Jeden z nejznámějších výrobců dětských plen na světě, společnost Pampers, uvede v březnu na trh novou řadu plenkových kalhotek Pampers Premium Care Pants určených pro malé dětské objevitele a dobrodruhy. Nová řada ultra suchých pampersek s elastickým pasem výrazně napomáhá udržovat optimální stav citlivé dětské pokožky a udržovat ji v suchu. Díky jejich nízké hmotnosti a výjimečné pružnosti umožňují malým dobrodruhům nerušeně objevovat svět. Plenky Pampers Premium Care Pants jsou speciálně navrženy pro aktivní batolata ve věku 10 až 12 měsíců. Díky jejich funkčním vlastnostem je přebalování pro rodiče doslova radost, o čemž je přesvědčená zpěvačka Marta Jandová. Její drobounká ale pořádně hyperaktivní dcerka Maruška právě díky těmto plenkám nerušeně objevuje svět kolem sebe.

Nové dětské pleny Pampers Premium Care Pants se vyznačují řadou inovativních prvků, které umožňují dětem maximum neomezeného pohybu od chvíle, kdy se poprvé postaví až po dobu, kdy přestávají plenky potřebovat. Díky všestranné měkkosti a moderním technologiím poskytují dětem komfort a jejich citlivá pokožka zůstává v suchu jako nikdy předtím. Oproti obyčejným dětským plenkám jsou Pampers Premium Care Pants opatřeny indikátorem vlhkosti, takže maminky bezpečně a rychle poznají, kdy je třeba malého průzkumníka přebalit.

Pampers

Každá maminka by se měla snažit o to, aby se pokožka dítěte dostala co možná nejméně do styku se stolicí, která při delším působení na dětskou ne zcela vyvinutou kůži může mít neblahé dopady v podobě zánětů a opruzenin, což může vést až k růstu určitých patogenních organismů. Plenky s indikátorem mají nespornou výhodu v tom, že není nutné dítě každou chvíli kontrolovat a vyrušovat jej od činností, které jsou v tomto věku přirozené. Jako třeba zkoušení prvních krůčků potažmo objevování světa jako takového,“ říká pediatr Petr Karger, zakládající člen Odborné společnosti praktických dětských lékařů České lékařské společnosti J.E. Purkyně.

Pampers

Plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants umožňují snadné navléknutí, díky měkkému a elastickému materiálu dokonale padnou každému dítěti. Oboustranný pas zase umožňuje v podstatě neomezený pohyb, který je pro děti v tomto věku tak důležitý. Zároveň minimalizuje riziko úniku tekutin. Absorpční jádro rychle vstřebá a zadrží vlhkost, čímž pokožka zůstává až 12 hodin v suchu. Prodyšný materiál jemný jako bavlna napomáhá proudění vzduchu skrze mikropóry a umožňuje citlivé dětské pokožce dýchat. Péči o kůži napomáhá i dětský krém obsažený ve vnitřní vrstvě.

Pampers

Maruška je můj malý průzkumník. Poznává a objevuje svět krok za krokem. Šplhá výš a výš, i ta rychlost, se Pamperskterou přede mnou utíká, se každý den zvyšuje. Nic ji nemůže zastavit. Nové plenky jí dopřávají potřebnou svobodu pohybu, zatímco já ji mohu v cuku letu přebalit. Takže se vzájemně neobíráme zbytečně o čas, který nyní tráví objevováním světa a já ji přitom mohu s láskou pozorovat,“ říká zpěvačka Marta Jandová o své dcerce Marušce, která svět na dvou nožkách poznává s plenkami Pampers Premium Care Pants.

Produkty Pampers Premium Care nabízí pětihvězdičkový komfort nejenom dětským zadečkům, ale i maminkám, které v tomhle věku občas dlouho bojují s dítětem, kterému se opravdu ani trochu nechce nechat se přebalit. Nově tvarované pleny lze velmi snadno natáhnout na každé aktivní dítě, umožní mu takřka neomezený pohyb a zároveň jdou jednoduše sundat bez rizika ušpinění.

Zuzana s Michalem jsou nezastavitelné živly. Od chvíle, co se každý z nich postavil na nohy, je to jeden velký úprk co nejdál od mámy a táty. A když si vzpomenu na to období přebalování! To bylo s těmi neposedy doslova noční můra. Bez nadsázky jsem říkala, že nejlepší posilovnou je pokus o zkrocení desetikilového dítěte s počůranou plenkou,“ vzpomíná Eva Decastelo, jejíž Michal a Zuzanka rozhodně nezapřou své energické rodiče.

Plenky už dávno neplní jen jednu funkci, tedy udržovat dítě v čistotě. Napomáhají také ke správnému sociálnímu vývoji jedince, přičemž dnes svedou plnit i určitou estetickou funkci. Příjemný a jednoduchý design plenek Pampers Premium Care Pants jen podtrhává jejich funkční vlastnosti, což ocení každá šik maminka.

Pampers

 Kalhotky Premium Care umožňují:

Pampers

  • Snadné navléknutí na dítě, které se učí samostatnému pohybu: měkkost a perfektní přizpůsobení se tělu každého aktivního dítěte, napomáhá ke snadnému navléknutí kalhotek. Díky pružnému pasu a měkkým manžetkám je velmi snadné je natáhnout, prostě je oblečete jako normální kalhotky.
  • Mimořádný komfort při nošení a dokonale přiléhavý střih: kalhotky Premium Care kopírují křivky těla dítěte ze všech stran. Široký elastický pás pomáhá udržet kalhotky na správném místě. Měkké manžetky jsou pohodlné, dokonale přilnou a minimalizují únik tekutin.
  • Bezproblémová výměna: boční strany se snadno trhají, aby šly kalhotky Pampers Premium Care jednoduše sundat bez nutnosti je tahat dolů. Po použití lze kalhotky zabalit jako normální plenky.

Všechny produkty Pampers Premium Care nabízí 5hvězdičkovou ochranu pokožky:

  • Pohádková měkkost: Měkké materiály a tkaniny uvnitř i vně kalhotek Premium Care pomáhají chránit citlivou dětskou pokožku a jsou příjemné na dotek.
  • Až 12 hodin sucha: jádro Pampers rychle absorbuje a udržuje vlhkost v bezpečné vzdálenosti, čímž chrání pokožku dítěte.
  • Prodyšná technologie: podobně jako ostatní plenky Pampers Premium Care ve všech velikostech, i kalhoty Premium Care jsou vyrobeny z materiálu s mikropóry, které usnadňuje cirkulaci vzduchu, a umožňují pokožce dítěte dýchat, i když má plenky na sobě.
  • Dětský krém ve vnitřní vrstvě: Kapka krému pomáhá chránit drahocennou dětskou pokožku.
  • Indikátor vlhkosti: mění barvu ze žluté na modrou a „ řekne si“, když je plenka mokrá.

Pro více informací o produktech značky Pampers navštivte webové stránky www.pampers.cz a Facebook www.facebook.com/pampers.cz.

Reklama