Výzkumy ukazují, že zákazníci LG otevírají chladničku v průměru 79krát za den. Navzdory této skutečnosti mají 4 z 10 zákazníků problém si zapamatovat, co v ledničce je, což vede k vyhazování zkažených potravin. LG proto vytvořilo nápaditou chladničku InstaView Door-in-Door™, která umožňuje poklepáním rozsvítit prostor pro často používané položky v chladničce. Při výběru potravin tak není nutné lednici otvírat. Další praktickou inovací, tentokrát v odvětví praní, je pračka TWINWash™ s přídavnou mini pračkou TWINWash™ Mini. Tento „podstavec“ pod hlavní pračkou skrývá druhý buben pračky, díky kterému je možné prát dvě dávky prádla současně.

Klenot každé kuchyně

LGJednou z hlavních priorit společnosti LG je energetickáúčinnost. Výzkum společnosti odhalil, že každý rok se vyplýtvá od 50 do 120 kWh energie kvůli únikům chladného vzduchu v důsledku otevírání dveří chladničky. Aby se této ztrátě co nejvíce zamezilo, LG vyvinulo chladničku InstaView Door-in-Door™, která umožňuje pohled do lednice, aniž by bylo nutné otevírat dvířka. Dvojím poklepáním na průhledné dveře se osvětlí její interiér a je zřetelně vidět obsah. Odezva veřejnosti překvapila – kdykoli spotřebitelé viděli takovou chladničku v obchodě, nemohli odolat pokušení na dveře zaťukat. Chladnička LG InstaView Door-in-Door™ se stala předmětem diskusí, protože v podstatě proměnila způsob, jímž spotřebitelé ledničky používají. Nejčastěji konzumované potraviny jako čerstvé limonády nebo mléko, umisťujete v předních dvířkách lednice. Díky nižší frekvenci otevírání hlavních dveří zůstávají potraviny déle čerstvé a rovněž se zvyšuje úspora energie.

Pračka jako žádná jiná

Novinkou na evropském trhu je pračka TWINWash, díky které je možné prát dvě dávky prádla ve stejném čase. Přídavná vrchem plněná mini pračka je určena pro menší množství oblečení nebo jemné materiály. Výkonné a tiché praní zajistí hned dva vysoce účinné invertorové Direct Drive motory. Tento typ motoru má méně pohyblivých částí, čímž snižuje vibrace a zvyšuje životnost. Motory navíc vyžadují méně energie, čímž snižují spotřebu elektřiny.

LG

Minimalistický design je umocněn dotykovým displejem umístěným na dvířkách pračky. Otevření dvířek je snadné a manipulaci s prádlem usnadňuje velký vnitřní otvor a velkorysý objem bubnu, mini pračku stačí pouze vysunout a jedním stiskem otevřít dvířka. Pokud uživatel zapomene vložit do pračky nějaké oblečení, může využít mini pračku nebo funkci „Přidat prádlo“, díky které může přidat zapomenuté oblečení i během praní.

Reklama