Svěřte se do péče vlasových produktů Dove, které budou vaše vlasy vyživovat každý den. Dopřejte svým vlasům výživu a bezchybný vzhled díky pečujícím šamponům a kondicionérům. Znovuoživení portfolia Dove Hair představuje vylepšené složení i moderní obaly.
 
5a955105c126fobrazek.pngZabraňte 90 % běžného poškození vlasů* dříve, než k němu dojde a zvolte si řadu Intensive Repair. Ta vyživuje vlasy do hloubky, čímž je dělá odolnější vůči poškození.

5a95510c0c8d6obrazek.pngChcete vzdušné a hladké vlasy, které se přirozeně pohybují? Vyzkoušejte novinku Dove Oxygen Moisture Volume Lift, která je ideální pro jemné vlasy. Novinka obsahuje jemné složení, jenž dodá vašim vlasům potřebnou hydrataci a objem, aniž by je zatížila. Technologie Oxyfusion propojuje zvlhčující činidla a vytváří lehké složení, které se okamžitě vstřebává a proniká hluboko do vlasu. Vlasy obnovuje a vrací jim zpět jejich přirozený pohyb.
 
Dove Oxygen Moisture Volume Lift zakoupíte exkluzivně v  Teta drogeriích. Zbytek portfolia včetně Intensive Repair pak v běžné maloobchodní síti.

  • Šampon 250 ml, nezávazná doporučená maloobchodní cena 83,90 Kč
  • Kondicioner 200 ml, nezávazná doporučená maloobchodní cena 83,90 Kč

Více na www.dove.com/cz.
 
*při použití Dove šamponu a kondicionéru vs. šamponu bez kondicionačních složek

Reklama