Marks & Spencer představuje revoluční inovaci pro všechny ženy - anticelulitidní kalhotky, které tvarují stehna, hýždě a břicho. Podle průzkumů se až 9 žen z 10 trápí jevem nazývaným pomerančová kůra, který vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně. Speciální kalhotky od Marks & Spencer zjemní vaší pokožku a pomohou redukovat neestetické dolíčky již za 28 dní*!

Malý zázrak vědy

Tvarující anticelulitidní kalhotky obsahují tři přírodní ingredience, které účinně bojují s celulitidou. Kofein zeštíhluje, vitamin E chrání před stárnutím pokožky. Výtažky z rostliny Aloe vera dodají vaší pokožce jemnost. Převratná technologická inovace umožňuje, aby tyto složky byly vetkány do struktury látky v podobě milionů mikro bublinek. Při pohybu se tyto složky postupně uvolňují do kůže. Ke spalování tuků dochází díky kofeinu, který zvyšuje rychlost buněčného metabolismu.

Věděli jste, že...? Marks & Spencer uvedl první typ anticelulitidních kalhotek již v únoru 2009. Tehdy ještě nebylo technologicky možné látku permanentně impregnovat, proto byl ke kalhotkám dodáván sprej na postříkání látky!

Dokonale hladká silueta

kalhV nezávislém testovacím centru společnosti Dermscan bylo zjištěno, že ženy se díky anticelulitidním kalhotkám Marks & Spencer cítí vizuálně lépe - díky zpevňujícím vlastnostem materiálu se snižuje výskyt boulí a hrbolků. Silueta ženského těla působí uceleně a hladce. Tělesné proporce testujících žen se snížily až o 8 mm u obvodu stehna!

* Pro dosažení maximálního výsledku je doporučeno kalhotky nosit 8 - 10 hodin denně, minimálně 6 dní v týdnu, nejméně 28 dní. Ideální kvalita zůstává zachována během 100 vyprání.

Kalhotky je možné pohodlně prát v pračce a sušit v sušičce, protože účinné látky jsou včleněny přímo do struktury materiálu. Díky kombinaci polyamidu a elastanu jsou nové anticelulitidní kalhotky stejně pohodlné a prodyšné jako klasické stahující.

Kalhotky jsou k dostání v tělové barvě za 999 Kč ve vybraných obchodech Marks & Spencer.

Věděli jste, že...? Anticelulitidní kalhotky Marks & Spencer můžete nosit více dní, aniž byste je praly, pokud si pod ně obléknete tanga? Díky menší frekvenci praní tak prodloužíte životnost účinných složek.

Kde se dozvíte více

Reklama