SchaumaOblíbená značka Schauma od Schwarzkopf & Henkel nabízí špičkové produkty pro péči o vlasy celé rodiny. Nyní se všechny přípravky mohou pochlubit vylepšeným složením s novou recepturou s intenzivně pečujícím proteinem, která vlasy nezatíží. Kromě této inovace Schauma právě uvádí na trh i dvě vzrušující novinky. Ženám je určena nová a dosud nejvíce pečující řada Schauma Cream & Oil pro suché a poškozené vlasy s roztřepenými konečky. Pro muže je připraven nový šampon Schauma Svěžest máty, který si efektivně poradí s mastnotou a zajistí příjemný pocit svěžesti až na 48 hodin.

Každý lidský vlas je tvořen až z 95 % proteiny, které se během života postupně ztrácejí. Na vině je nejen pravidelné mytí vlasů, česání a kartáčování, ale i každodenní stres či vypětí. Odborníci na vlasovou kosmetiku značky Schauma našli řešení – inovativní technologii, která vlasům dodává právě ty proteiny, o něž přišly. Nové složení pečuje o vlasy přesně tam, kde je to třeba, aniž by je nadměrně zatěžovalo. Výsledkem jsou neodolatelně krásné a silné vlasy plné lesku a objemu.

Schauma Cream & Oil

Nová řada Schauma Cream & Oil do hloubky regeneruje suché a lámavé vlasy a zaceluje roztřepené konečky. Odborníci na vlasovou kosmetiku značky Schauma vyvinuli inovativní pečující krémovou recepturu s drahocenným arganovým olejem a květem vanilky. Nová Schauma Cream & Oil redukuje lámání vlasů a uzavírá vlasová vlákna, takže vaše vlasy hýčká a posiluje.

Arganový olej patří k nejvzácnějším olejům na světě a je vysoce ceněn pro své pečující vlastnosti. Obsahuje koncentrované přírodní antioxidanty, které chrání vlasy před poškozením vnějšími faktory a zabraňují vysychání poškozených vlasů. Získává se z jader plodů arganovníku, stromu rostoucího v Maroku.

Řada Schauma Cream & Oil nabízí šampon, balzám, masku a bezoplachovou péči. Intenzivní krémová receptura těchto produktů vlasy regeneruje a posiluje zevnitř. Nabízí dokonalou péči o vlasy s roztřepenými konečky, které získají zdravý vzhled, sílu a úžasný lesk.

Schauma

Portfolio řady Schauma Cream & Oil:

Schauma šampon Cream & Oil, 250 ml - DMOC 59,90 Kč

Schauma šampon Cream & Oil, 400 ml - DMOC 79,90 Kč

Schauma balzám Cream & Oil, 200 ml – DMOC 59,90 Kč

Schauma bezoplachová péče Cream & Oil, 200 ml – DMOC 79,90 Kč

Schauma maska Cream & Oil, 200 ml – DMOC 94,90 Kč

Schauma Svěžest máty

Mužům je určen nový šampon Schauma Svěžest máty. Efektivně zbavuje vlasy mastnoty
a dodá jim pocit svěžesti až na 48 hodin. Inovativní receptura s výtažkem z citronové máty byla vyvinuta speciálně pro mužské vlasy, které se mnohem více mastí. Nový šampon plný energie pečuje o mužské vlasy, a zároveň zbavuje vlasovou pokožku mastnoty. Výsledkem jsou čisté a svěží vlasy, které vypadají skvěle i druhý den.

Portfolio řady Schauma Svěžest máty:

Schauma šampon Svěžest máty, 250 ml – DMOC 59,90 Kč

Schauma šampon Svěžest máty, 400 ml – DMOC 79,90 Kč

Nová, vylepšená kolekce značky Schauma se na pultech obchodů objeví v březnu 2012. Oblíbená řada výrobků Schauma již 60 let pečuje o vlasy celé rodiny. Díky neustálým inovacím produktů značky Schauma mohou vaše vlasy vždycky vypadat báječně. Jsou viditelně silnější, zdravější a krásně se lesknou.

Reklama