Proslavila se především díky svému vztahu s jedním z nejúspěšnějších hokejistů naší země, je úspěšnou moderátorkou a občasnou modelkou, řeč je o okouzlující Inně Puhajkové. Této hnědooké krásky jsme se zeptali, jak se těší na Vánoce a jaké dodržuje tradice. Pokud vás zajímá, jak Inna odpověděla, přečtěte si náš rozhovor.

dsf

Innu jsme potkali na akci, kterou pořádala její kolegyně, a jelikož Inna patří mezi velké „sympaťandy“, mile nám kývla na rozhovor. A kolem čeho jiného by se měl nyní rozhovor točit než okolo probíhajících Vánoc a příchodu nového roku.

Inno, co ty a Vánoce? Patříš mezi ty, jež je nemají rády a těší se, až budou pryč, nebo jsi pravý opak?
Mám Vánoce ráda, asi jako většina lidí. Musím se přiznat, že letos mi trvalo déle se na vánoční atmosféru naladit. Měla jsem hodně práce a navíc jsem onemocněla, cítím se stále tak nějak ve shonu. Navíc budu i ty Vánoce trávit v práci, takže letos opravdu s vánoční atmosférou pokulhávám. :-)

Jaká je tvoje nejoblíbenější tradice?
My jsme si s rodinou nikdy moc na tradice nepotrpěli. Máme klasickou štědrovečerní večeři, řízek, kapr, salát, rozbalování dárků, a to je tak asi všechno. Je to i tím, že vlastně nepocházím z Čech, takže takové ty klasické staročeské tradice, jako je například lití olova, nedodržuji.

Odkud vlastně pocházíš, Inno? Přiznám se, že to nevím.
Jsem z Ukrajiny, kde je pravoslavná víra a slaví se tam Vánoce až o 14 dní později.

sd

Jaký dáreček pod stromečkem bys nechtěla najít? Většinu z nás děsí, že dostaneme třeba teplé ponožky nebo nepadnoucí spodní prádlo...
Ponožky bych momentálně docela i uvítala. :-) Mám jich totiž celkem velkou spotřebu. Nedávno jsem si musela nějaké do zásoby pořídit a byla jsem celkem překvapená, že to opravdu není žádná levná záležitost. :-) Zrovna mě ale nenapadá žádný dáreček, který bych nechtěla dostat. Myslím si, že záleží, od koho co dostanete a jakou formou to dotyčný podá. I největší blbost nebo praktická věc se dá podat vtipnou formou, navíc pokud ještě takový dárek dostanete od člověka, kterého máte rádi. Vždy si cením toho, že si na mě ta osůbka našla čas a koupila mi dáreček.

Omezuješ se o Vánocích nějak v jídle?
Mám výhodu, že nejsem moc na sladké. Cukroví ochutnám, ale že bych ho jedla nějak ve velkém, to ne. Jsem hodně masová, takže pro mě jsou největším požitkem chlebíčky, řízky a různé slané pochutiny. Jinak žádnou klasickou dietu nedržím, ale nějakou dobu dodržuji jisté zvyky, které mám za těch pár let zažité. Nedávám si večer například přílohy, nejím moc sladké, a hlavně tedy pohyb. Miluji pohyb a musím neustále něco dělat. V zimě jezdím na hory a chodím do posilovny, kde momentálně cvičím s trenérem, abych se vůbec dokopala. Jsem hodně takový ten venkovní typ, takže jaro a léto jsou pro mě ideálním obdobím, ale v zimě mám trošku tendenci lenivět jako většina lidí. :-)

Za pár dní nás čeká Silvestr, chystáš se na nějakou velkou párty, nebo jak budeš slavit příchod nového roku?Zvažuji, že bych odjela někam do zahraničí, jelikož mám pár dní volna. Právě s kamarádkou řešíme nějaký výlet za hranice Česka, ale jak to dopadne, to ještě uvidíme.

A moje poslední otázka: Co novoroční předsevzetí, dáváš si je, nebo nedáváš?
Kdysi dávno jsem si je dávala, ale moc jsem s nimi nepochodila. Možná to letos zkusím znova. Třeba s přibývajícím věkem už budu schopná je dodržet. :-)

ds
Zdroj foto: https://www.facebook.com/inna.puhajkova?fref=ts

Čtěte také:

Reklama