5e57d9706c48aobrazek.png
Únik moči neboli inkontinence, je jedním z nejčastějších zdravotních problémů. Celosvětově jím trpí 4 – 8 % populace. Kdyby všichni lidé s inkontinencí utvořili stát, byl by třetí největší zemí světa. V České republice se s únikem moči potýká okolo 1 000 000 osob. Avšak zdaleka ne všichni se se svým problémem svěří lékaři.

Nejčastěji vás trápí při silném kašli, smíchu, sportu, milování nebo při námaze a to bez ohledu na věk. Stresová inkontinence postihuje především ženy, a to jakéhokoliv věku a může se objevit i po porodu. Začíná nenápadně, několika nepatrnými kapkami. Nestyďte se svěřit se svými potížemi s inkontinencí lékaři, časem se totiž může zhoršovat.

Vlivem povoleného svalstva pánevního dna,  které drží močový měchýř a močovou trubici, dochází při zvýšeném nitrobřišním tlaku k úniku moči. Povolení svalstva přitom nejčastěji způsobují hormonální změny, chirurgické zákroky v pánevní oblasti, vrozené anomálie i životní styl. K povolení svalstva dochází také během těhotenství nebo při vaginálním porodu. Únik moči nelze 100% předpokládat. Bez varovných signálů k němu dochází po kapkách, menších proudech nebo větších množstvích.
5e57d9be4355cobrazek.png
Inkontinence neboli samovolný únik moči rozhodně není nějaká nevýznamná banalita, nad kterou se dá jen tak mávnout rukou a smířit se s ní. I zde platí jednoduché pravidlo: čím dříve začnete daný problém řešit, tím lépe. Za čas se z několika kapek může stát mnoho kapek, proto vyhledejte pomoc lékaře.

Ti, které tento problém trápí, se chtějí spolehnout na diskrétní ochranu v podobě pohodlných nenápadných vložek či kalhotek, které bezpečně zachytí únik moči.

Proto jsme pro vás připravili testovací akci, do které můžete vstoupit anonymně – vaše recenze nebudeme publikovat pod vaší přezdívkou či jménem.

Pokud vás naše akce zajímá, máme pro vás připravené produkty od značky MoliCare,
celkem hledáme 10 testerek, které trápí inkontinence.

Spolu s testovacím balíčkem obdržíte také balíček kosmetických produktů Kneipp.

Testovací produkty:

  • Hledáme 5 čtenářek, které chtějí testovat diskrétní a pohodlné vložky MoliCare Lady. Jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči.
  • Hledáme 5 čtenářek, které získají pro testování dámské inkontinenční kalhotky MoliCare® Lady Pants 5 kapek nebo variantu 7 kapek pro střední až těžký únik moči. Vypadají jako klasické dámské kalhotky. Skvěle sedí, jsou maximálně diskrétní a motiv růžových motýlků podpoří vaši ženskost.

Více informací o testovacích produktech naleznete na těchto stránkách:

Pokud se chcete do testování zapojit, vyplňte nám tento dotazník. Pokud vás pro testování vybereme, přijde vám od nás potvrzující email. Vaše zkušenosti zpracujeme do dalšího článku, vaše recenze vyjde jako anonymní. Jedná se o intimní problém a my si vážíme vaší spolupráce na testování.

Dotazník pro vyplnění najdete na této stránce.

Napište si o vzorek zdarma

Kromě našeho testování si můžete napsat o vzorek produktů MoliCare zdarma a zjistit, které vám vyhovují.

Podívejte se na video

Reklama