Krásný letní den!
 Abych pravdu řekla,já z domova neodešla. Je to trošku jinak. Když bylo sestře 18,odstěhovala se k příteli. Jsem o 4 roky starší a pořád jsem byla u našich,i když často jsem přespávala u přítele,ale to hlavní zázemí jsem měla v mamahotelu. Sestřin odchod byl impulsem i pro mne,řešit svou situaci s bydlením,o němž jsme s přítelem často mluvili.Po pár měsících jsme se rozhoupali k vlastnímu hnízdečku a koupili byt 2+1 v sousedním větším městě, s tím,že ho s našimi vyměníme... Jenže oba byty potřebovaly už nějakou tu rekonstrukci... Naši se tak nějak pomalu odstěhovávají doteď,protože když složí nábytek v tom minibytě,nic tam neudělají,takže makají a přebudovávají.My zůstali v tom "jejich",vlastně našem 3+1. V obou bytech jsme již zrekonstruovali jádra a pomalu se snažíme víceméně vlastními silami z ostatních pokojů udělat něco slušně obyvatelné,tak aby se nám všem ta konečná fáze líbila. Takže zatím žijeme "na stavbě", chybí nám dvěře,nejsou hotové sádroše jako stropy a podobně,přesto je nám fajn.Nemáme to ještě vyšperkované,spokojeni jsme částečně,za měsíc snad bude hotovo a pak budu spokojena maximálně!
 Těmito čachrymachry vznikla situace kdy já zůstala doma a odstěhovali se mi rodiče.Je to nezvyk,najednou být na vše fakt sama a nemoci si říct :" když to neudělám,mamka to zvládne"-najednou je fakt vše na mne.Jelikož s rodiči bydlíme jen 10 km od sebe a oni jsou asi 5 minut od mé práce,vídáme se často,přesto to je zvláštní pocit,že jsem někde "svou paní". Parádní pocit.
 S rodiči jsme já i přítel měli jisté třecí plochy,proto jsme rádi,že máme již svoje bydlo a své problémy...Neutíkali jsme,ale s radostí odešli.Zatím bychom neměnili,ale trvá to jen půl roku,co jsme sami,uvidíme,jak dál.
 Mějte se hezky,Ifulinkaa

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


A jaký byl ten váš odchod z domova. Rodiče plakali, vy jste se radovali? Nebo naopak?

Pište, dnešní téma je váš odchod z domova...

  • Kdy jste odešli z domova?
  • Měli jste dojem, že už je čas opustit rodné hnízdo a začít samostatně?
  • Byl váš odchod provázen spory s rodiči?
  • Vyhodili vás?
  • Vrátili jste se na nějaký čas zpátky?
  • Jak váš odchod nesli rodiče?
  • Pokud byste měli tu možnost, změnili byste něco na vašem odchodu z domova?
  • Máte strach z toho, až vás opustí vaše děti?

Pište na redakce@zena-in.cz

Předmět: Odchod

Jeden z vašich příspěvků odměním hezkou sadou dekorativní kosmetiky, která obsahuje řasenku, make-up, lesk na rty a dva laky na nehty.

oschody