Chcete mít informace o případných odstávkách vody nebo kanalizace ve Vašem okolí? Právě teď je máte na dosah!

 

Veolia Voda, jako zákaznicky orientovaná společnost, se snaží své služby neustále zlepšovat. Proto přichází s nabídkou zasílání důležitých informací týkajících se dodávky pitné vody a odkanalizování formou SMS zdarma.

 

 

Jaké informace díky naší nové službě získáte?

  • Informace o případných odstávkách vody a velkých haváriích vodovodního a kanalizačního potrubí ve Vašem okolí, které by Vás mohly na delší dobu omezit v odběru  pitné vody nebo v odkanalizování.
  • Informace o výjimečných provozních událostech s možným dopadem na zdraví a bezpečnost obyvatel (povodně, intoxikace pitné vody ve veřejném vodovodu atd.)
  • Postupně rozšíříme službu o informace o termínech odečtu nebo výměnách vodoměrů, upozornění na splatnost faktur za vodné a stočné apod.

Co je potřeba pro aktivaci této bezplatné služby?

  1. Klikněte zde a jednoduše se zaregistrujte!
  2. Pokud z nějakého důvodu nemáte zrovna přístup na Internet, můžete zaslat SMS ve tvaru VEOLIA na číslo 720 001 112.  Zavoláme Vám  a Vaši registraci vyřídíme společně.
  3. K registraci této služby můžete využít také operátora call centra na tel. čísle 840 111 111-112, který provede nutné kroky za Vás.

 

Spolehněte se na včasné informace zdarma přímo do Vašeho mobilu!

 

 

 

 

 

Veolia Voda Česká republika, a.s. – www.veoliavoda.cz

Reklama