Skandinávie je již dlouhou dobu známá tím, že se zde ženy oblékají velmi minimalisticky a elegantně. Kombinují pánské prvky, jednoduché střihy, upřednostňují ”nahé” líčení a účesům ve stylu “vstala a šla”. 

Velkou popularitu mají stockholmské módní přehlídky a street style. Pokud však v tuto chvíli stojí nějaké skandinávské místo za zmínku, je to Kodaň. Dánské influencerky totiž stoupají vzhůru a jejich sláva a počet sledujících se stále zvyšuje. A není se čemu divit, třeba taková Tina Maria rozhodně stojí za “follow”. 

Influencerka tělem i duší

Tina Maria fascinuje své sledující velkým úsměvem a pocitem luxusu a kvality, který velmi přirozeně prezentuje na svých fotografiích a jednotlivých outfitech.

Narodila se v roce 1990 a žije v nově zrekonstruovaném mlýně v Kodani se svým přítelem a jejich dcerou Olivií. Tina je jednou z největších a nejoblíbenějších influencerek na poli módy a krásy v Dánsku. A nejen tam! Tato krásná žena pravidelně spolupracuje a tvoří vlastní limitované kolekce oblečení pro značku NA-KD, anebo produkty pro kosmetické giganty jako je Clinique nebo Urban Decay.

Tina se také stala jednou z hlavních aktérek právě připravovaného dokumentu o vlivných influencerech a osobnostech Skandinávie. 

Minimalismus na jedničku

Proč se inspirovat a sledovat Tinu Mariu? Protože v jednoduchosti je krása. A přestože si žena oblékne džíny a bílé tričko, Tina ví, že stačí malé vychytávky a detaily, a i tak z vás bude dokonalá módní ikona. 

  • Investujte do nadčasových kousků oblečení, které jen tak nevyjdou z módy. 
  • Mějte ve svém šatníku nikoliv desatery džíny, ale stačí třeba jen troje. Za to perfektně padnoucí, bez kamínků a aplikací a z kvalitního denimu, který vydrží. 
  • Základní barvy nikdy nic nezkazí. Jsou skvělou volbou do práce, ale i na rande. Výrazný barevný akcent, kterým “rozbijete” třeba černobílou kombinaci je pak svěžím zpestřením. 
  • Vyvažujte. Velké a objemné střihy jsou in, ale zvolíte-li volné baggy kalhoty, sáhněte po upnutém topu. 
  • Džíny a tričko že jsou nuda? Tak co takhle si místo tenisek nazout sexy pantoflíčky na podpatku a krk ozdobit zlatým řetězem? Nuda zažehnána!
  • Oslňujte rafinovaně. Nechte vykouknout ramena, nikoliv dekolt, odhalte kotníky a dokonalou pedikúru, je to sexy. Vsaďte na elegantní midi délku a ženské střihy. 
  • Nebojte se přirozenosti. Uberte na vrstvě make-upu i stínů. Být “nahá” je in! Stačí lehký BB krém, upravené a zvýrazněné obočí, dotek řasenky a paráda je rázem na světě.

5ec6482b4d2f2obrazek.png
5ec649659f015obrazek.png

Také si přečtěte:

Reklama