zadek.jpgFoto: Shutterstock

Pětadvacetiletá Shilpa Sethi vždy toužila po krásném zadečku, jako mají Brazilky. Její pozadí ale bylo ploché. Rozhodla se, že to tak ale nenechá a půjde si za svým snem. Před pěti lety si tedy nechala zadek zvětšit. Trochu to ale přehnala.

Díky svému obřímu pozadí si na sociální síti získala pozornost a dnes ji na Instagramu sleduje více než 1,5 milionu lidí. Při operaci na soukromé klinice v Miami jí odebrali tuk z pasu a „vstříkli“ jí ho do hýždí. Zákrok ji stál v přepočtu 237 tisíc korun.

Nedávno Shilpa otevřeně promluvila o bolestech a strastech, které musela kvůli zákroku vytrpět. Tuk na zadku jí klesl dolů. Shilpa musela čelit nejen estetickým, ale také zdravotním problémům. Začaly jí bolet nohy a posledních šest měsíců si nemohla ani sednout.

Rozhodla se, že se obrátí na kliniku, kde zákrok podstoupila. Nemohla se ale spojit s lékařem, který ji operoval. Později zjistila, že si lékaře vybrala na základě falešných recenzí na internetu. „Nakonec jsem trochu pátrala a zjistila, že klinika dává zdarma lidem krém Arnica a na oplátku od nich požaduje, aby o ní zveřejňovali pozitivní recenze. Tehdy jsem si uvědomila, že na takové falešné doporučení nachytali i mne,“ svěřila se nešťastná influencerka pro Daily Mail.
 
„Jediným důvodem, proč jsme se rozhodla zveřejnit svůj příběh je to, že nechci, aby si někdo prošel tím stejným,“ svěřuje se. Její problémy nakonec vyřešili v Kolumbii, kde absolvovala další operace, za které zaplatila téměř 1,5 milionu korun. Odstranili příčiny bolestí a pozadí Shilpě upravili do požadovaného tvaru.

Reklama