Jakub D. KočíMilé čtenářky, dnes se s vámi loučím!

Užili jsme si spolu krásné hypochondří minitéma, které jsem našlápl svým lamentem Natočili mi EKG - infarkt to nebyl...

Další novinky dodaly mé kolegyňky: Eva Soukupová: Já hypochondr..., Simona Škodáková: Jak jsem umírala v Motole a Dana Soukupová: U obvoďáka jsem nebyla dvacet let.

Přispěly jste i vy! Tedy dvě z vás a my jsme se rozhodli oba dva zajímavé příspěvky ocenit. Máme tu pro čtenářky Vladku006 a Dimsy malé balíčky, které dostanou poštou, a obsahují každý jednu lahvičku Tabasco pro jejich partnery a dva pytlíky Hašlerek pro potomstvo.

Co vás dnes ještě čeká?

Nezapomeňte, že stále můžete, až do rána, luštit náš kvíz (viz Soutěž: Vyřešte kvíz), v 16.00 se v magazínu objevila novinka s otázkou a odpovědním boxem (viz Odpovídejte na kvíz). Indicii najdete celkem v deseti dnes uvedených novinkách, včetně té, ve které je soutěž vyhlášena.

Jak jinak dnešek zakončit...

Jak jinak zakončit hypochondří téma než ukázkou toho, co mě dnes potkalo. Jak jsem již psal, ráno mi vysáli krev - odběr proběhl do tří zkumavek z levé ruky. A podívejte se, jaký flek mi do odpoledne na téže ruce vyrašil... no, není to PODEZŘELÉ?

Ruka JDK

P.S.: Kdybyste to náhodou nemohli najít, o čemž pochybuji, pak vězte, že je ruka prapodivně zarudlá mírně vlevo směrem k paži nad kloubem u prostředníčku. Zarudnutí, při bližším ohledání, dokonce přechází v drobný pupenec.

Reklama