Čtenářka Marcela našla zajímavý léčebný postup, ale zkoušet ho nehodlá. Máte někdo zkušenosti s používáním indulony do nosu?

Indulona jako lék na rýmu - tak tenhle léčebný postup neštimuje čtenářce Marcele...

Největší hnus? Indulona v nose

Sama jsem měla dost štěstí a mamka do mě při marodění žádné fujtajbly necpala. Vzpomínám si jen na cibulový sirup, vincentku v teplém mléce s medem a sladký kopřivový čaj, ale všechno mi to chutnalo.

Nedávno jsem však v jedné diskuzi na netu narazila na zcela vážně míněnou radu na rýmu. Prý, když máte hodně ucpaný nos, máte si hluboko do něj vtlačit pořádnou dávku tmavě modré indulony (to je taková ta tradiční, co se vyrábí už děsně dlouho) a nechat chvíli působit.

Údajně to krásně protáhne nos aniž by to jakkoli podráždilo sliznice, ale já si to teda vůbec neumím a ani nechci představovat.

Raději se budu při rýmě dál držet osvědčeného tria nosní kapky, vincentka ve spreji a borozan :-)

Mějte se všichni krásně, užívejte si sněhové nadílky a buďte zdraví!

Marcela

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 15. 2. 2013: Léčivé fujtajbly

  • Znáte (a používáte) nějaký léčivý „fujtajbl“?
  • Jakou nepříjemnou, odpornou, nebo dokonce bolestivou léčebnou procedurou jste prošla?

Na téma o léčivých fujtajblech a nepříjemných léčbách pište své příspěvky formou zážitků a zkušeností na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději do 15. 2. 2013, 15.00 hodin. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Po skončení tématu se dozvíte, kterou z přispěvatelek odměníme pěkným dárkem: meruňkovým a třešňovým šamponem GARNIER KIDS.

garnier

Reklama