Změnila vizáž, ale uvnitř je stále stejná. V péči o pokožku si získala srdce i ruce lidí v Česku a na Slovensku. Více než 68 let o nás pečuje. Řeč je o Induloně, která nabízí všestrannou péči o pokožku rukou i celého těla, nyní v nových obalech. Konzistence, jemná vůně i původní receptura se nemění. Její výroba je srovnatelná se standardy výroby farmaceutických přípravků. Její příběh je nestárnoucí legendou.

Více než jen krém

indulona

Příběh značky Indulona se začal psát v roce 1948. Industrializace byla v poválečném Československu na vzestupu a čím dál více lidí pracovalo v průmyslové výrobě. Jejich ruce trápila suchá a podrážděná pokožka. Odpovědí byla Indulona, kterou českoslovenští dermatologové představili jako pomoc pro namáhané ruce. Pokožku nedráždila, ale trpělivě ošetřovala. Původně byla vyvinuta dokonce jako lék pro ochranu a výživu pokožky rukou. V padesátých Ľubomíra Gömöryováletech se o ní mluvilo jako o „zázračném krému“. Roku 1958 jsme si mohli koupit Modrou Indulonu, výjimečnost její receptury je uchovávána beze změny dodnes. Sériově jako A/64 se „modrý krém“ začal vyrábět roku 1964 a postupem let byl doplněn o další z řady pečujících krémů. Indulona neustále rozšiřuje možnosti péče, a proto jsou dnes k dispozici i nová tělová mléka a krémy, které šetrně a všestranně hýčkají pokožku celého těla.  

Skutečným ikonám letitost neubírá, ale dělá z nich mistry. Takovým je i Indulona. „Jde o jeden z mála kosmetických výrobků vyráběných za nejpřísnějších hygienických podmínek, které můžeme porovnat s výrobou farmaceutických léčiv. To je zřejmě klíč k tomu, že jsou zákazníci Induloně věrní a i po vyzkoušení jiných produktů se k těm našim vrátí,“ říká Ľubomíra Gömöryová, ředitelka farmaceutické výroby Saneca Pharmaceuticals, která Indulonu vyrábí.

Receptura trendům nepodléhá

Složení krémů Indulona je výjimečné a skvostně jednoduché zároveň. Základ tvoří unikátní přírodní vazelína, která je výsledkem práce slovenských a českých dermatologů, a speciálně filtrovaná farmaceutická voda. Otevřeli jste někdy krém a uviděli kapku vody? V případě Indulony je jen důkazem kvalitního složení. Každý výrobek je dermatologicky testován, receptura je léty prověřená.

Indulona

Půvab ukrytý v pokožce

IndulonaKrásná a zdravá pokožka je zrcadlem našeho života. V podobě vrásek se do ní vpisují naše příběhy, své stopy na ní zanechává i každodenní práce, ať už u počítače, nebo v dílně. Každé pohlazení i podání ruky vypovídá o její spokojenosti. Má-li být hezká, vyžaduje každodenní a všestrannou péči. Stačí alespoň na chvilku vyskočit z tradičního shonu a věnovat se právě jí. Indulona umí pečovat o celé tělo, od nohou přes dlaně až po dekolt. Do hloubky vyživuje, namáhanou pokožku regeneruje, dodá hebkost a chrání před vysušováním, ať už ve formě krému na ruce, nohy, či tělového krému a mléka. Dobré zkušenosti a blahodárné účinky krému prokázaly, že co je dobré, není třeba měnit.  

Více na www.indulona.cz

Reklama