Indulona oslavila v loňském roce již 70 let své existence na českém a slovenském trhu. Krém, který pečoval i o ruce našich babiček, neztratil nic na své oblíbenosti. První receptura univerzálního přípravku pro péči o suchou a popraskanou kůži na rukou vznikla díky špičkovým českým a slovenským dermatologům již v roce 1948. O deset let později, tedy v roce 1958, spatřila světlo světa Modrá Indulona, která je beze změny receptury vyráběna až dodnes. Jedná se o světový unikát. V roce 1979 byla představena Indulona dezinfekční v červené tubě. Postupně přibyly i další druhy, například olivová, měsíčková, rakytníková nebo kamilková.
Jaké Induloně dáváte přednost Vy?

INDULONA Original
Tradiční receptura bez konzervačních látek pro intenzivní péči. Regenerační, ochranný a promašťující krém na ruce je určený pro každodenní péči o vysušenou a popraskanou pokožku. Pokožce dodává pružnost, pevnost, přirozenou vláčnost a obnovuje bariérovou funkci kůže.
Cena: 49,90 Kč / 85 ml


INDULONA ochranná s antibakteriálním účinkem
Hydratační a regenerační krém s antibakteriálními účinky pomůže ochránit ruce před mikrobiální kontaminací. Krém podporuje regeneraci suché a popraskané pokožky a přináší ji okamžitou úlevu.
Cena: 49,90 Kč / 85 ml
 

Více informací najdete na www.indulona.cz

Reklama