obrazek.png
Součástí dnešního portfolia značky Indulona nejsou pouze krémy na ruce, ale také tělová mléka, tělové a univerzální krémy i krémy na nohy. Každý nový typ výrobku Indulona nadále prochází pečlivým dermatologickým testováním. Výrobky Indulona se jako jedny z mála kosmetických produktů vyrábí přímo ve farmaceutickém závodu pod dohledem odborníků.

INDULONA original: krém na ruce

Indulonu original vyvinul tým uznávaných dermatologů. Její jedinečné složení farmaceutické kvality poskytuje pokožce všestrannou intenzivní péči.

Důležitou složkou tradiční receptury, bez konzervačních látek a alergenů, je vysoký podíl vazelíny a voda farmaceutické kvality. Tato voda je filtrovaná a destilovaná podle extrémně přísných požadavků platných pro výrobu léčiv.

Mezinárodní instituce EUROFINS BEL/NOVAMANN dokonce zařadila krém Indulona original mezi 2 % nejkvalitnějších krémů na trhu, které byly v laboratoři testovány.
5cf4dd0639513obrazek.png

  • Regenerační, ochranný a promašťující krém na ruce je určený pro každodenní péči o vysušenou, popraskanou a citlivou pokožku.
  • Pokožce dodává pružnost, pevnost, přirozenou vláčnost a obnovuje bariérovou funkci kůže.
    5cf4dd2235ac4obrazek.png
     
Reklama