Tradiční kvalitu Indulony, známou v podobě krémů na ruce, nově doplní i výrobky z kategorie péče o tělo. Výroba nové produktové řady značky Indulona byla zahájena společností Saneca Pharmaceuticals ve výrobním závodě v Hlohovci na Slovensku. Počet výrobků pod značkou Indulona se tak téměř ztrojnásobí.

Indulona je v Čechách a na Slovensku dlouhodobě nejoblíbenějším a nejprodávanějším krémem na ruce. Její úspěch nestál na marketingu či nákladných reklamních kampaních, ale na dlouhodobé zkušenosti a oblíbenosti mezi spotřebiteli. I poptávka po nových výrobcích vzešla od spotřebitelů, na základě průzkumů. „Ukázalo se, že zákazníci značce věří a chtějí i jiné výrobky než jen krémy na ruce. Právě to nás mimořádně motivuje, abychom přinášeli na trh novinky a nebáli se čelit konkurenci. V nových segmentech, do kterých s Indulonou vstupujeme, chceme být mezi třemi nejprodávanějšími značkami na trhu,“ říká Ľubomír Šoltýs, místopředseda představenstva společnosti Saneca Pharmaceuticals.

Indulona

V minulém roce Saneca Pharmaceuticals vyrobila více než 5,5 miliónu kusů krémů na ruce značky Indulona. V této kategorii Induloně patří v ČR více než 42%ní a na Slovensku dokonce 50%ní tržní podíl. „Zatímco v krémech na ruce jsme dlouhodobě jedničkou na trhu, v kategorii tělových mlék a krémů chceme dosáhnout postupně 14%ní podíl a v kategorii krémů na nohy chceme dosáhnout zhruba 7%ní podíl na trhu. Už dnes však můžeme říct, že s aktuální produktovou nabídkou se Indulona stává plnohodnotnou kosmetickou značkou,“ prozrazuje ambiciózní plány Ľubica Herdová, generální ředitelka společnosti Saneca Pharmaceuticals.

Kvalita výrobků značky Indulona je založená na unikátních vlastnostech krému  i na způsobu výroby. Všechny výrobky Indulona včetně nové řady přípravků péče o tělo se vyrábějí ve farmaceutickém prostředí. „Jde o jeden z mála kosmetických výrobků, který se vyrábí za nejpřísnějších hygienických podmínek porovnatelných s výrobou léčiv. Toto je zřejmě klíč k tomu, proč jsou zákazníci Induloně věrní a i po vyzkoušení jiných výrobků se k ní vrací. Negativní reakce na naše výrobky prakticky nezaznamenáváme,“ zmínila Ľubomíra Gömöryová, ředitelka farmaceutické výroby Saneca Pharmaceuticals, která v závodě pracuje již 30 let. Složení Indulony je také unikátní – obsahuje výtažky z rostlin a vysoký podíl přírodní vazelíny, proto je ideální i pro citlivou pokožku. Vazelína se míchá s vodou farmaceutické kvality, t. j. s vodou filtrovanou a destilovanou podle přísných požadavků na výrobu léčiv. Každý výrobek značky Indulona je dermatologicky testovaný. Tradiční  receptura Indulony sa zachovala dodnes.

Nové produktové portfólio značky Indulona tvoří celkem 7 výrobků. V kategorii tělových mlék jde o čtyři novinky: vyživující tělové mléko Indulona original, hydratační tělové mléko Indulona olivová, regenerační tělové mléko Indulona měsíčková a zjemňující tělové mléko Indulona meruňková. V kategorii tělových krémů jde o vyživující tělový krém Indulona original a hydratační tělový krém Indulona olivová. Součástí nové řady výrobků je také Indulona ochranná – krém na nohy. „Celkem uvádíme na trh sedm nových výrobků ke stávajícím čtyřem. Rozšířením Indulony na ucelenou kosmetickou řadu tak dáváme našim zákazníkům možnost dopřát účinnost Indulony celému tělu,“ doplňuje Ľubomíra Gömöryová, která je autorkou nové řady péče o tělo.

www.indulona.eu

Reklama