Používáte styling? Pečujete o své vlasy, vybíráte si kvalitní přípravky pro péči o ně? Pak máme pro vás velmi dobrý tip! Je tu zbrusu nová řada profesionálních přípravků pro péči a styling značky Indola, která pomůže uchovat krásu vašich vlasů, jako kdybyste právě opustili kadeřnický salon.

Informujte se u svého kadeřníka!

Tato naprosto nepostradatelná řada mimořádně chytrých a efektivních pečujících i stylingových přípravků Innova obsahuje inovativní receptury a účinné složky. Navíc je oděna do nového atraktivního balení s novým moderním logem a zároveň stále respektuje hodnotu peněz. Stručně řečeno, přináší vše, co potřebujete k tomu, aby vaše vlasy vypadaly nádherně.

CHYTRÁ PÉČE

IndolaZ jakých přípravků si můžete vybírat? Určitě vás zaujme růžová řada Color pro barvené vlasy, zelená řada Repair pro poškozené vlasy, modrá řada Hydrate pro suché vlasy a šedá řada Specialists pro vlasy a pokožku hlavy v nerovnováze. Srozumitelné návody k použití na všech produktech jasně a jednoduše vysvětlují všechny jejich účinky. Jedním z nových top přípravků je Intenzivní keratinová kúra. Tato zázračná neoplachovací kúra okamžitě působí a přetváří poškozené vlasy na hebké, uhlazené a pevné vlasy a zmírňuje jejich třepení až o 95 %.O vaše vlasy se postarají nejnovější zdokonalené receptury, nové top přípravky a vybrané účinné složky pomohou vyřešit všechny problémy v oblasti péče o vlasy, se kterými se dennodenně setkáváme.

CHYTRÝ STYLING

Indola

Mezi stylingovými přípravky najdete tři barvené odlišené řady: tyrkysová řada Setting pro použití na vlhkých vlasech, oranžová řada Texture pro použití na suchých vlasech a fialová řada Finish pro konečnou úpravu účesu.

 

Nejnovější stylingové přípravky Innova jsou vyvinuté na základě revolučních receptur a nabízejí Vám jedinečné možnosti kreativity, kontroly a konečné úpravy účesu. Díky složkám, které vytváří na vlasech film, snadné aplikaci a příjemné vůně můžete posunout hranice kreativity, jediným omezením je Vaše fantazie. Objevte například inovativní Tvarující želé. Tento nový top přípravek díky své tvárné konzistenci poskytne účesu silnou fixaci a vlasy si navíc budou pamatovat, jak se vrátit zpět do původního tvaru, takže účes bude vždy vypadat perfektně.

Přípravky Indola jsou k dostání v kadeřnických salonech, poraďte se s kadeřníkem, který produkt nejlépe odpovídá potřebám Vašich vlasů.

Reklama